Jump to content
Българският форум за музиканти

Някой с M-audio Delta 1010lt?


Feto

Recommended Posts

мммм не знам с миксера оправяш ли се да не би да е просто проблем в това накъде отива сигнала към кой хост. аз на моя озон имах един инстр и един микрофонен и само с един копчелък ги превключвах ама твааааа

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам такава карта. Само, че не съм и пипал джъмперите. През микрофонните входове още не съм записвал. Записвам само през линейните, като преди това имам мишпулт, който има микрофонен предусилвател. Тъпото е, че до сега не съм я продбвал да записвам през 8-те входа едновременно. Но се надявам скоро и това да стане. Теб какво точно те притесняват тези джъмпери? Всъщност проблема ти е, че не влиза никакъв сигнал така ли ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А ти нали знаеш, че трябва да си увеличиш каналите в MAudio контрол панела и да укажеш през кой изход да излизат. Имаш ли индикации, че влиза някаквъ сигнал въобще ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оф бутнах го във mic2, където уж бях настроил джъмперите за динамичен.

Най-накрая тръгна само дето вади шум и ми записва само на right channel както и предположох а не на стерео :( Някакви идеи къде най-накрая да го завра тоя кабел, че да ми записва както искам ?!?!!? :twisted: :headbang::headbang::cheers::happy:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оф бутнах го във mic2, където уж бях настроил джъмперите за динамичен.

Най-накрая тръгна само дето вади шум и ми записва само на right channel както и предположох а не на стерео :( Някакви идеи къде най-накрая да го завра тоя кабел, че да ми записва както искам ?!?!!? :twisted: :headbang::headbang::cheers::happy:

kolko pari e tazi karta!?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

естествено че само на единия канал ще записва като гледам те са 2 канона начи единия е ляв др аналогично требе да е десен начи в мултитрака слагаш моно канал и записваш той така или иначе микрофона ти е моно, а за шумааа :think: зависи и от микрофон и от кабел и то доста що не им пишеш на м-аудио или да питаш този, от когото си взел картата. виж там гейнове и др циганийки как са балансиран небалансиран не знам кво има като настройки така че сам трябва да видиш за това

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Аз ползвам M-Audio Omni Studio (уж Award Winner ала бала). USB е. Има жестоки преампи. Но понякога се държи много странно дори и с последните драйвери и под WINDOWS XP, SP 2.

Когато записвам асиметрично - например - 4 In - 2 OUT или някаква подобна конфигурация, се държи странно - playback под COOL Pro например върви с различна скорост, и освен това не можах да го закача към CUBASE SX2 ато виртуален вход/изход. Много е странно. Ще им пиша на М-Аудио да видим какви са ги свършили :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ем който е с така карта да каже да го поразпитам :think:

Току-що открих че моят M-Audio Omni Studio USB e същност комбинация от M-Audio Delta 66 и надстройка до USB опция. Така че - питай :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айдееее пак проблеми с Делтата Хора помагайте! Ако има животни - и те! :wacko:

Нещо не мога да подкарам аутовете едновременно.. С XP съм.

т.е. мониторите са ми на wav1/2, слушалките на wav3/4 и не става едновременно..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.