Jump to content
Българският форум за музиканти

Recommended Posts

Привет,

Чудя се на това събитие, фенче съм на групата :drummer: , но за концерта не знам много. :blush:

Пък и в кино не съм слушал концерт. Така или иначе няма как да ги чуем на живо, то това е някаква утеха.

Притесняват ме само децибелите.

Ползвате ли някакви тапи за уши (без да режат честоти, а само да смекчават - линейно)

https://www.kinoarena.com/bg/movie/hungarian-rhapsody-queen-live-in-budapest

thumb_8248_stenik_movies_image_index.jpe

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е филм. От преди 30 години. Ако на кино ходиш с тапи - носи си. Аз не ползвам тапи за кино.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако си гледал Queen Live At Wembley Stadium, концертът е от същото турне, и песните са същите. НО!!! Чисто вокално гласът на Фреди е по-добре, отколкото на Уембли, групата е в много добра форма, и за мен си заслужава. Звукът и картината са ремастерирани, а и унгарците са се постарали да заснемат събитието както подобава. Все пак държавната киностудия на Унгария снима събитието. Аз винаги съм предпочитал концерта от Будапеща пред този на Уембли. Но всеки си има своето мнение :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи ще се ходи!

Или го гледай в ютюб...

Забавен :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.