Jump to content
Българският форум за музиканти

Някой пазарувал ли е от този сайт - mraac.com?


Misunderstood

Recommended Posts

Привет,

От известно време нета ме "спамва" с инструменти от този сайт.
Огледах се в това пиано, което да купя на малкия да (6 г), за да си посвирва у дома.
http://www.mraac.com/index.php?main_page=product_info&cPath=&products_id=9208
Предварително благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще останеш без пари и с пръст в уста.

По абсолютно същата, продават и "домакинска" техника. В индентичен сайт.

Направо да предложат Ройс и Ягуар за по 1000, шарани ще се намерят.

 

Ето нова идея за чалга парче - Ягуари и Шарани.

Гараниран хит, пратете ми 100 лв по пейпал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дай да накупим малко и от другите пиана, че и те са на подобна далавера...пък като артисат, ще ги препродаваме тук на 50% от реалната им цена и пак ще сме на далавера. :greenangel:

 

Тест на сайта

 

...и два копи/пейста от нета:

 

SCAM SITE Beware!
Scam site with no real products. Discounts too good to be true. Current address is semi detached on housing estate in south London. Website owner is in New York. website template exactly the same as other scam sites: - kitchenen.com and kitchenew.com.

 

www.mraac.com

This site was brought to my attention by musician friend in the Czech Republic. So I did a dummy cart fill with 20 Nord stage 3 stage keyboards which should normally take Clavia a good few weeks to produce and the current stock levels for the whole UK fall short of that number by a good margin! Nevertheless they filled my cart without any ‘out of stock’ error. I’ve googled the ‘site contact’ : – neil stott 14 elm gardens mitcham surrey cr4 1ly United Kingdom and he operates out of a suburban semi-detached house according to google maps (if that really is his address). Strangely we encounter our old friend kitchenew.com in the search results and apart from the products with ridiculous discounts, the sites are identical in every respect.

 

 
 
 
Редактирано от yamaha
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря и на двамата :)

Не ми се смейте много :P

Не видях обичайните негативни коментари под рекламите им, а няколко от нещата, които гледах беше това пиано (реших, че е много стар модел - имаше и доста скъпи), както и някакви електронни барабани, но отново много стари като модел, които гледах пак за малкия :)

Та от там и лековерието ми ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не видях обичайните негативни коментари под рекламите им, а няколко от нещата, които гледах беше това пиано (реших, че е много стар модел - имаше и доста скъпи), .........

 

Няма нужда да търсиш никакви коментари - достатъчно е само да отвориш произволна секция и да разгледаш цените, а след това да ги свериш с цените, на които ги продават в останалите магазини. Примерно отваряш секцията с мониторите и виждаш маркови монитори на ниски цени, които всъщност струват в пъти повече и се замисляш - според теб възможно ли е да речем Thomann да продава Neumann KH 80 DSP за 500 евра, а в този сайт цената му да е 190 евра? Цените там са определени на принципа "джаста-праста" като единствено са внимавали да не са прекалено ниски, че все пак да се вържат повече хора. ;)

 

П.П. Между другото си направих същия експеримент като оня пич с 20-те Nord stage 3, дето го цитирах малко по-горе, само че поръчах 99 броя концертни рояла на скромната сума от 354 000 евра - е ми...пусна ме безпроблемно да ги платя, но пък аз се отказах в последния момент, защото все пак разчитах, че ще ми направят и допълнителна отстъпка за покупка на едро. :greenball:

Редактирано от yamaha
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Не видях обичайните негативни коментари под рекламите им, а няколко от нещата, които гледах беше това пиано (реших, че е много стар модел - имаше и доста скъпи), .........

 

Няма нужда да търсиш никакви коментари - достатъчно е само да отвориш произволна секция и да разгледаш цените, а след това да ги свериш с цените, на които ги продават в останалите магазини. Примерно отваряш секцията с мониторите и виждаш маркови монитори на ниски цени, които всъщност струват в пъти повече и се замисляш - според теб възможно ли е да речем Thomann да продава Neumann KH 80 DSP за 500 евра, а в този сайт цената му да е 190 евра? Цените там са определени на принципа "джаста-праста" като единствено са внимавали да не са прекалено ниски, че все пак да се вържат повече хора. ;)

 

Приемам всякаква критика за наивността си и си посипвам главата с пепел:)

Доста далече съм от познания за цените на каквато и да е апаратура - както казах, погледнах само някакви електронни барабани и въпросното пиано.

Въпреки, че бях далече от "поръчка" - приемам, че сте ми спестили едни пари, така че ще почерпя, ако се отвори ситуация с най-голямо удоволствие.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.