Jump to content
Българският форум за музиканти

CecoTomov

Търся сериозен барабаист в София

Recommended Posts

Двама китаристи и един вокал, търсим барабанист на ниво из София. Записваме албум и барабаните са последното парче от пъзела ни. Стилът е Alternative, Metalcore...Като цяло някакви съвременни истории. Предимно чисти вокали, електронни елементи, сола и т.н. 

https://www.facebook.com/profile.php?id=100008460788911 Пишете ми и ще пратя демо

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти , кефи ме идеята за съвременни истории. Ако решите може да пробваме нещо в репетиционна.

Занимавам се от повече от 20 години с ударни , сериозни стилове , и сериозни групи.

https://www.facebook.com/miroslav.milchev.98

mutzimiltchev@abv.bg

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

• Similar Content

• От Небесния
      Здравейте, приятели. 

Занимавам се с вокали, като до скоро пях в една немска група, като обаче трябваше да ги напусна, защото се прибрах в България. Търся хора за създаване на проект, както и съм готов да се присъединя към вече готова група. В стилово отношение съм доста пластичен, като бих правил всичко от хардкор/метълкор/и, през деткор и бийтдаун, до дет метъл, даунтемпо и т.н. Всичко, що е тежко с две думи. Става дума за гр. Варна, като обаче някои членове могат и да са от друг градове, стига прихождането от време на време да не е проблем. 
      Понеже още нямам български телефон, заинтересованите хора(дано има такива) нека ме търсят във Фейсбук като David Stefanov, както и на имейла ми - davidstefanov@yahoo.com. 

Слагам линк на старата ми банда, за да имате представа какво долу горе правя/съм правил досега. 

Поздрави! 

• От GeorgeHH
      Здравейте, търся музиканти от София с които мога да свиря прогресив музика. Лично аз съм китарист и си търся хора с които мога да свиря подобен стил музика.Едни от групите от които най-много се уча са: Dream Theater, Symphony X, Psychotic waltz, King Crimson, Emerson Lake and Palmer, Yes, Camel, Opeth, Tool, Periphery, Meshuggah и много други. От страна на метъл харесвам всичко от най-ранното до Траш, Дет, Грайнд и хардкор/метлълкор/деткор. От срана на Рок харесвам псикеделик музика, раннен хардрок и както вече казах, прогресив рок.  

Бих искал да намеря хора които харесват музиката кояте е в стила на изборените групи и изброените стилове. Бих искал да се саберем и да свирим за забавление без мнго да се юркаме или караме за кои групи или жанрове са по-добри от други. Търся хора които да са на поне 20+ години, но това не кой знае колко задължително. 
    • От Andee
      Здравейте ! Като цяло се търси втори китарист за кавър група, ако може да се намери и вокал става. Изисква се поне няколко месеца опит като китарист и да няма проблем, че през основното време свирим кавъри.
      Ние сме басист и китарист, които основно свирят кавъри. Имаме няколко опита и пробива във авторска музика, но тъй като сме още новички, се придържаме към кавърите. Свирим само от около 7-8 месеца. Пробвали сме да импровизираме със още други хора, но не ни се получи, тъй като не бяхме много наясно, как трябва да се случат нещата, затова много не сме свирили Джам стил. Надяваме се, че няма да има проблем със свиренето на кавъри и след малко време, ако решим, че харесваме китаристът, може да пробваме заедно и авторска музика. Благодаря за отделеното време !
    • От Colossum
      Търся си готова група от София - 26 годишен господин със сравнителен опит (имах група преди 3 години , но поради здравословни проблеми се наложи да напусна). Викането ми е на ниво , стига разбира се да е подходящо за вашия слух , работя 2/2 или 3/2 в тези интервали и реално след като отново мога да викам желая да се реализирам в това нещо , така че търся сериозни хора. Ако има желание пишете , ще си уговорим среща - имам пресни записи на телефона.

Също е окей и отделни таланти да ми пишат за да сформираме нещо ново , но моля да ми пишат хора поне с известен опит спрямо инструмента си , или Soft Vocal най - малкото със самостоятелна практика.

Пола не е от значение , стига да има желание !

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.