Към съдържанието

Снимка

Търся хора за нова банда.

• Please log in to reply
4 отговора на тази тема

#1 DanielP.

DanielP.

Ослушващ се

• newbies
  • Pip
  • 8 Мнения:
  • Инструмент:Китара, пиано.

Публикувано 07 януари 2018 - 16:14

Здравейте! Аз съм Даниел на 21г. и търся хора до 30г. за нова банда. Можете да погледнете някои от моите песни тук: 

1. 

2. 

Тук има още няколко неща:

Soundcloud: https://soundcloud.c...avlov-759812586

Някои от любимите ми банди: 

Щурците, Beatles, Nirvana, Dire Straits, Prodigy, Megadeth, Pantera, Doors, Muse, Deep Purple, Green Day, Alice in Chains, Godsmack, Rage Against The Machine, Rammstein Amy Winehouse.

Трудно ще е да се подхване само един стил, може би някаква смесица от хард рок, рок, лек поп на моменти, алтернативен рок, прогресивен рок, спейс рок, метал, пънк.

В момента живея в гр.Ардино обл. Кърджали, но не ми е проблем да отскоча до вас aко преценя за добре и евентуално, ако се сработим да се установя на даденото място.

Идеята ми е само една, да се сформира сериозна банда, която да прави собствени песни и да се издига търпеливо. Да съживим малко истинската музика в България!

Ако ти допада идеята, свържи се с мен във фейсбук: https://www.facebook...100009566634432

Мерси!

#2 mitrack

mitrack

Ослушващ се

• newbies
  • Pip
  • 13 Мнения:

Публикувано 10 януари 2018 - 10:05

Здравейте Даниел,

Не ползвам фейсбук. Имам различно предложение, което е добре да обсъдим. Ако ви интересува изпратете телефон на мейл newband@abv.bg и аз ще Ви звънна за първоначална информация.

Поздрави

mitrack

#3 DanielP.

DanielP.

Ослушващ се

• newbies
  • Pip
  • 8 Мнения:

Публикувано 15 януари 2018 - 23:38

Up.

#4 DanielP.

DanielP.

Ослушващ се

• newbies
  • Pip
  • 8 Мнения:

Публикувано 18 януари 2018 - 19:42

Здравейте отново! Намерих си още един китарист от Стара Загора, така че за сега сме в търсене на барабанисти и басисти от Стара Загора или поне околността, може и Пловдив! С риск да обидя някой хора, моля само ако сте до 30г. се свържете, целта е нова, млада и енергична банда!

Благодаря!

#5 DanielP.

DanielP.

Ослушващ се

• newbies
  • Pip
  • 8 Мнения:

Публикувано 09 февруари 2018 - 00:45

Тази тема вече не е активна!

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни