Jump to content
Българският форум за музиканти

DanielP.

Търся хора за нова банда.

Recommended Posts

Здравейте! Аз съм Даниел на 21г. и търся хора до 30г. за нова банда. Можете да погледнете някои от моите песни тук: 

1. 

2. 

Тук има още няколко неща:

Soundcloud: https://soundcloud.com/daniel-pavlov-759812586

Някои от любимите ми банди: 

Щурците, Beatles, Nirvana, Dire Straits, Prodigy, Megadeth, Pantera, Doors, Muse, Deep Purple, Green Day, Alice in Chains, Godsmack, Rage Against The Machine, Rammstein Amy Winehouse.

Трудно ще е да се подхване само един стил, може би някаква смесица от хард рок, рок, лек поп на моменти, алтернативен рок, прогресивен рок, спейс рок, метал, пънк.

В момента живея в гр.Ардино обл. Кърджали, но не ми е проблем да отскоча до вас aко преценя за добре и евентуално, ако се сработим да се установя на даденото място.

Идеята ми е само една, да се сформира сериозна банда, която да прави собствени песни и да се издига търпеливо. Да съживим малко истинската музика в България!

Ако ти допада идеята, свържи се с мен във фейсбук: https://www.facebook.com/profile.php?id=100009566634432

Мерси!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте Даниел,

Не ползвам фейсбук. Имам различно предложение, което е добре да обсъдим. Ако ви интересува изпратете телефон на мейл newband@abv.bg и аз ще Ви звънна за първоначална информация.

Поздрави

mitrack

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте отново! Намерих си още един китарист от Стара Загора, така че за сега сме в търсене на барабанисти и басисти от Стара Загора или поне околността, може и Пловдив! С риск да обидя някой хора, моля само ако сте до 30г. се свържете, целта е нова, млада и енергична банда!

Благодаря!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази тема вече не е активна!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.