Jump to content
Българският форум за музиканти

Recommended Posts

Здравейте,

Преди 10-ина години си купих електрическо пиано и във времето се научих сам да свиря някои неща. 

Проблемът е че поради липсата на време (не и на желание) до сега мисля, че няма дори едно произведение, което мога да изсвиря от край до край. 

Сега съм на 30 и няколко и не знам дали е късно, но искам да пробвам малко по-структуриран подход към пианото и да науча поне няколко неща от край до край.

Някой може ли да даде инфо за уроци по пиано в София, по възможност Младост, Студентски, Дианабад. Може и по-далече стига да не са по центъра. Предпочитам групови, ако има такива за възрастни, за да има състезателен характер  :rolleyes:

Второто питане е подобно но за китара. Взех си акустична китара преди 2-3 години и историята се повтори. Харесва ми да свиря finger style, който май не е много популярен в България. Наскоро си взех и класическа китара но cut-away и с по-тесен "neck". Чуждиците ги пиша, защото не знам как се казват на български, всичко съм учил по интернет от разни английски сайтове.

Та пак да попитам, някой ако знае къде има уроци по китара в горните райони?

Мерси!  :D

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

• Similar Content

• От martin20030102
      Здравейте, музиканти!
      До къде стигнах.. Мнения по въпроса? Съвети? :)

• От lightsome
      Здравейте на всички във форума!

Спешно търся някой да помогне по моя въпрос, вчера докато затягах една от струните на акустичната си китара единия ключ се разкачи буквално , не мога да го завия и оправя ръчно ...
      Много ми е спешно да стане преди края на месеца, търся някой който може да го постави или да се сложи нов евентуално?
      Помогнете с някой контакт или препоръка за град Пловдив моля ви!
    • От viki_kitara
      Заповядайте на нашия китарен фестивал в гр. Силистра!
      Разгледайте сайта ни! 
      Гости ще бъдат Иван Лечев, Цветан Недялков, Веселин Койчев, Боян Дойчев, Николай Михайлов.
      Освен 4 концерта за 3 вечери, ще се проведат и 2 конкурса за електрическа и класическа китара!

http://dunavski-struni.com/bg/

Фестивал на китарата “Дунавски струни“ Силистра 2018 ще се проведе от 22-ри до 25-ти юни 2018 г. Организатори на събитието са Сдружение “Дунавски струни“ и Община Силистра.
      Фестивалът включва четири концерта, конкурс в две категории разделени на възрастови групи и майсторски класове.

• От nebrezniq
      Предлагам уроци по китара по домовете. Цена по договаряне.

http://grigorkaraivanoff.wixsite.com/gkcv/page2

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.