Jump to content
Българският форум за музиканти

Новата AZ-серия на Ibanez


atanas_shishkov

Recommended Posts

Talman са от средата на 90те. Нудълс от Офспринг свири на такава. От известно време си има и такъв сигничър.

Редактирано от Slide
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ибанец са фирмата която прави най разнообразни китари вече повече от 20 години , откакто вкара и полуакустичната си серия, която е изненадващо ок за парите ( пък има и висок клас такива , които е безспорен). За подобна фирма която прави всякакъв тип китари, аз не се сещам много, може би Годин са тръгнали по този път, но те са си в своята лига.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 months later...

Здравейте,някой пипал ли е някоя от серията,даже по специално Prestige.

Мисля да се връщам в "играта",до колкото мога да я играя де :D

Ще ми бъде интересно ако някой каже нещичко,защото само от тубата някак не става.

Благодарско!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не съм пробвал до момента, но от AZ серията, визуално бих предпочел Премиум пред Престиж.

 

Разбирам, че си бил прекъснал за известно време, радвам се да те видя тук

и ще чакам да постнеш някой нов инструментал.

BTW - още ли си с Carvin SX комбото?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отдавна продадох кубето, просто живота ме грабна и ме прати в Англия!Продадох всичко,китари,процесори,педали.И сега пак ми се свири.Защо предпочиташ индонезийския ибанец пред японския?

 

Tony опитах да ти пиша на лични ,но не знам защо съобщението не може да бъде изпратено.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сигурно пощата ми е пълна, днес по някое време ще я почистя.

 

Специално за AZ серията, Премиумите ми хващат окото повече от Престиж-ите, заради цветовете.

Това е някакво естетическо възприятие, не е свързано с качеството, както казах, не съм ги пробвал и двете.

И на мен ще ми е интересно, някой да каже, колко е разликата на пипане между двете.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За новите AZ бих препоръчал един ластик за коса от приятелката на китариста да се сложи до nut-а. Или, разбира се, професионалния вариант за премахване на излишното "звънтене" от обертонове. 

 

А може и да не чувам добре. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.