Jump to content
Българският форум за музиканти

ivailokostov

Имам текстове, трябва ми музика :)

Recommended Posts

Търся текстописец за диско-поп-техно стил, с позитивни текстове, някои вероятно ще са на англ., понеже имат измислен вече припев, който според мен е сполучлив. Затова ако искаш, може да пробваме нещо. Дай малко инфо за теб, от къде си, и т.н. Аз съм от София. 

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде, хора, ще почерпя :)

Търся текстописец за диско-поп-техно стил, с позитивни текстове, някои вероятно ще са на англ., понеже имат измислен вече припев, който според мен е сполучлив. Затова ако искаш, може да пробваме нещо. Дай малко инфо за теб, от къде си, и т.н. Аз съм от София.

Редактирано от magiccat

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам дали този стил ще отива на стиховете ми! Идеята ми е да се ползват готови вече мои неща! Ако не те затруднява, може да пробваш да напишеш музика към тях :) Просто съм безумно влюбен в майката на децата ми и искам да я зарадвам. Ако можеш да напишеш музика за тези мои текстове ще е прекрасно. Макар че смятам, че джаз или чилаут ще е по-подходящият стил. Ако си маниак и ти се работи за кеф, сега е времето :) А и ще почерпя :) Все пак това са моите любовни послания :) Ако се харесаме, ще стане велико, голям кеф. А и между другото, макар, че не виждам особено значение, и аз съм от София. Може да се видим, да поговорим, все ще се роди нещо хубаво. За мен: учил съм актьорско майсторство а в момента журналистика. Обичам да пиша, но не пиша по поръчка. Трябва да се вдъхновя от нещо. Твоя песен или текст или от теб, ако си готин, не знам! Но не пречи да пробвам :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.