Jump to content
Българският форум за музиканти

FL Studio


FLORI D

Recommended Posts

^ Колега, това е форум а не ръководство на потребителя. Ако имаш конкретен въпрос - питай. Но преди да питаш - RTFM!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва ми нещо като инструкция за работа с програмата.

 

Много добре разбирам за какво става на въпрос,но поставянето на ограни4ения не е най добрия подход.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

godislav,

не се опитваме да ти поставяме ОГРАНИЧЕНИЯ. За добро или лошо форума наистина не е поле за изписването на 100% ОТ-ДО ръководство, за която и да е програма.

В частност с нашия случай няма как да ти предам знания трупани в продължение на над 10 години в ДВЕ ИЗРЕЧЕНИЯ.

Ако разбираш достатъчно от английски мисля, че можеш да се оправиш поне с основните неща преглеждайки хелпа на програмата (F1 докато си стартирал програмата ще те прехвърли автоматично на страница в хелпа свързана с активното поле или плъгин в дадения момент). FL има много добре написано ръководство дори за хора с малко опит в тази област. Също така има демо файлове в директорията на програмата, където нагледно са обяснени някой неща.

 

От там нататък ако имаш конкретни въпроси относно нещо, което не си разбрал от упътването или демо файловете - при първа възможност ще отговаряме.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може ли някой да ми каже , когато съм сложил аутумейшън ивент на даден инструмент , откъде и как да го излюча(мюут- тна) за да провера как е без него и след тва като реша ,пак да го включа (просто да ми го задържи запаметено , а не да се налага да го трия , за да го прмахна) От къде става тоя трик , че не го виждам ? (FL 9)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По другите софтчета има R/W (Read/Write) специално за аутомейшъна. Като е изключен РИЙД-а, аутомейшъна се скипва и свири все едно си е без него. Нещо такова търси. Виж в хелпа Read Automation or something... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе и аз тва гледам ... да е по някъв такъв начин , както е в кубейса , но хич не го виждам .Чета из хелпа и пак не го виждам .Има само делейт спейс и делейт ол , но как да го запаметя и да го върна пак , не ми е ясно .И въобще може ли да стане така , но пък не ми се вярва и да не може . :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 months later...
  • 2 weeks later...
  • 4 months later...

Абе това FL Studio е някакъв магнит за едни такива, слабоо... такова хора. Всеки втори пости в темата е "За какво служи тая програма" или "Как се работи с програмата". Епа google малък ли ви се вижда, че да задавате такива елементарни въпроси тук. Това направо като подигравка ми изглежда.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.