Jump to content
Българският форум за музиканти

FL Studio


FLORI D

Recommended Posts

С други думи FL все така си е ташак?

Жалко, тъкмо си мислех, че ще е по-добре да се занимавам с него вместо с Cubase CS или с Nuendo.

Тези двете така и не ги науих как бачкат. :ph34r: :wall: :greenangel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми аз съм на това мнение... Нищо про не може да се постигне с тоз софт (освен ако не го хване някои гений). Ако имаш някакви затруднения по саунди и тн. имаш ми ICQ-то пиши с радост ще помогна с някой друг съвет

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фрутито е дрънкулка за пъпчиви тийнеджъри :green:(да ме извинява някой ако се е припознал). Наистина ше е добре да се ориентираш към сериозните приложения за целта. На някои може да им звучи демоде, но аз си ползвам още Logic Audio за Windows:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Попитах за ФЛ, щото съм мързелив и не ми се занимава с подробно разучаване Нуендота и Кюбейси - вече 2 години не мога да се науча да ги ползвам като хората. :greenangel:

Но щом казвате, че ФЛ-то не го бива, хептен няма да се занимавам с него.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аааааааааа друже, тоя линк на ЛС, не така!

 

по принцип с четворката си дъним някои..жезезарка е :D

кажи коя ти трябва имам от 2.5v нагоре :D

+ семпли /wav/ многоооооо :P

Да, искам тройката, защото ми е изчезнала при една преинсталация и я нямам на диск... Нищо не съм си запазил от нея, а имам файлове с цели композиции, които просто не захапват на новата версия и ще трябва да ги изхвърля. Благодаря още веднъж :P

Редактирано от IvanDTr
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

някой може ли да каже как да записвам тия неща дето съм ги наредил и дето свирят?ама по-продължително,в смисъл да ги направя на песен дълга 1-2 минути?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

мерси много :)

п.с.а как мога да наглася някой chanel да започва от да речем 4тата секунда.примерно почва със някакъв ефект(flyby)и той спира и почва kick и hihat.това как се прави?

Редактирано от Лелдорин
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в такъв случай ако можеш кажи как да направя така,че някой channel да започва от 5тата секунда(пример)а друг от 1та и да свършва на петата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пробва ли да направиш патерна по-малък или по-голям,или преди да редиш ефектите в плейлиста виж каде пише SNAP и цъкни над него.Тва са положенията на даденото квадратче.Виж дали става! Малко ми е трудно да обяснявам надявам се да си ме разбрал.

 

 

 

Каква музика правиш?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не мога да го намеря както ти ми каза,обаче като цъкна на playlist options->patterns->split by channel,мога да ги наредя кой кога да започне ;)

иначе правя индустриал,който по нататък ще комбинирам с китари ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.