Jump to content
Българският форум за музиканти

FL Studio


FLORI D

Recommended Posts

без да се засягате ама FLoops-a е пълен боклук. Преди време ползвах версия 3,4и5 сега намерих 6 и 6.05.Сложих го само от любопитство дали ще са направили нещо ново ама...... B) Даже и демо песните са същите.По едно време го ползвах само за семплер.Gee Tee Age ,приятелю, сложи си едно Nuendo ili Cubase.

това си е лично мое мнение :curse:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много разбираш ти.Преди време направих една и съща песен на Cubase и FL и стана абсолютно еднаква!Само дето на FL я намравих за 15 минути,а на другото - за половин час.Още повече,че като сложиш 3-4 генератора в Кюбейз ако си със слаб компютър гориш,програмата е твърде тежка.Във ФЛ съм натрупвал над десет тежки VST и все още някак се работи.Твое мнение ама щом 2 години си работя с тая програма едва ли някой може да ми промени мнението.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...VST се превежда като Virtual Sound Technology . Това е един стандарт , разработен от немската фирма Steinberg...

VST се превежда като Virtual Studio Technology

(Виртуално Студийна Технология): Plugin архитектура развита от Steinberg.

Нататъка името само говори.

VST - Програмен стандарт за plugins и виртуални инструменти, който позволява 3-ти производители да направят продукти, които да работят с което и да било приложение, което поддържа стандарта.

VSTI - Програмен стандарт за виртуални инструменти, който позволява 3-ти производители да направят продукти, които да работят с което и да било приложение, което поддържа стандарта. Действието им е основано на това на MIDI протокола.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А някой би ли могъл да ми каже от къде да си намеря VSTi-та и как точно да ги добавя към фрутито?

Аз ще ти кажа, ако благоволиш да влезеш в чата или ако ми звъннеш по Скайпа :dance:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой може ли да ми каже от къде мога да си намеря ФЛ 6 щото аз още съм с 4-ката...

http://www.flstudio.com/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Някой може ли да ми помогне? ;)

Имам най-новата версия 6, но в нея липсват голяма част от инструментите, които съм свикнал да използвам. Търся си Fruity Loops 3... Ако някой я има и я качи в някой сървър, заедно с крак, ще му бъда признателен до гроб. ;)

Благодаря предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аааааааааа друже, тоя линк на ЛС, не така!

по принцип с четворката си дъним някои..жезезарка е ;)

Редактирано от MDFk
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Що не си прибереш само presets от старата версия, те ще работят без проблем в новата - повярвай ми нищо друго хубаво няма да откриеш в нея - новата 6-ица е желязо :unsure: и е много по-добре екипирана дори за живо аудио, а гледам тука доста хора точно с това се занимават :unsure:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аааааааааа друже, тоя линк на ЛС, не така!

 

по принцип с четворката си дъним някои..жезезарка е :unsure:

кажи коя ти трябва имам от 2.5v нагоре :unsure:

+ семпли /wav/ многоооооо :unsure:

Редактирано от IvanDTr
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понеже преди десетилетия първото музикантско чудо, което подкарах на компа си беше Fruity Loops, реших да видя какво става с таз програмка.

Смъкнах си FL Studio (новото име на Fruity Loops) и останах впечатлен от хилядите бъзикни, синтезатори, MIDI-та, червени тракове и врътки, които се мъдрят в новата версия.

Брех, да го еба!

Изглежда този софтуер се е развил доста и вече с него се прави всичко, което се прави и с Cubase CX.

Или поне такова впечатление оставя на пръв поглед.

Чудя се дали наистина е така?

Как смятате: заслужава ли си човек да се занимава с него?

Някой въобще използва ли го за сериозни цели?

Ползва ли се в студиата?

 

PS:

Абе кажете какво мислите за тази програма.

Редактирано от the_gorer
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма нещо, което да може да се направи с ФЛ и да не може с Нуендо например (и то с пъти по-качествено, знания да има)... Ако говорим за смесване обаче, ФЛ не става изобщо според мен.

Редактирано от Sieger
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.