Към съдържанието

Снимка

За Варна.Търся група към която да се присъединя или отделни музиканти за започване отначало

• Please log in to reply
1 отговор на тази тема

#1 solist

solist

Редовно навъртащ се

• Members
  • PipPipPip
  • 105 Мнения:
  • Инструмент:вокал, бас, ритъм, клавир

Публикувано 06 декември 2017 - 16:32

За Варна. Явно ми е писано да започвам все отначало - но съм приел тази си съдба... Пея (от как се помня) и свиря на ритъм китара (цял живот - стаж)), клавишни (17 години стаж), бас китара (10 г стаж). Предпочитам хард или мелъди рок или бийт музика - но бих приел и всякакви предизвикателства като стил - стига да мога да се справя, защото ми се свири и пее в група. Покани ли ме някой - тръгвам веднага. Готов съм и на това - първо да ме прослушате. Или на изпитателен срок. . Минах 50-те години - но духа ми е в кондиция. Имам и китари и бас и клавир. Разбира се - ако се налага да нося по-голяма част от пеенето - ще ми е по лесно да свиря ритъм китара. (с клавира или баса пак става - но малко ще ми е по-трудно поне в началото) Правя добре също и бек вокали. Но съм навит на всичко - стига да съм полезен. Не ми пука вече в какъв стил ще се музицира. Само да има функциониране в група. Имам теми в сайта за трибют на Бийтълс - но не ми се чака - и бих приел всеки стил, стига да се започва веднага, защото не ми се стои без група - предишната ми формация се разби, за жалост. Мога да присъствам на репетиции по всяко време, защото в момента съм безработен. Мога да композирам авторски песни (и имам 10-тина готови) - пиша и текстове (на български).

#2 solist

solist

Редовно навъртащ се

• Members
  • PipPipPip
  • 105 Мнения:
  • Инструмент:вокал, бас, ритъм, клавир

Публикувано 08 декември 2017 - 15:12

Продължавам търсенето.

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни