Jump to content
Българският форум за музиканти

solist

За Варна.Търся група към която да се присъединя или отделни музиканти за започване отначало

Recommended Posts

За Варна. Явно ми е писано да започвам все отначало - но съм приел тази си съдба... Пея (от как се помня) и свиря на ритъм китара (цял живот - стаж)), клавишни (17 години стаж), бас китара (10 г стаж). Предпочитам хард или мелъди рок или бийт музика - но бих приел и всякакви предизвикателства като стил - стига да мога да се справя, защото ми се свири и пее в група. Покани ли ме някой - тръгвам веднага. Готов съм и на това - първо да ме прослушате. Или на изпитателен срок. . Минах 50-те години - но духа ми е в кондиция. Имам и китари и бас и клавир. Разбира се - ако се налага да нося по-голяма част от пеенето - ще ми е по лесно да свиря ритъм китара. (с клавира или баса пак става - но малко ще ми е по-трудно поне в началото) Правя добре също и бек вокали. Но съм навит на всичко - стига да съм полезен. Не ми пука вече в какъв стил ще се музицира. Само да има функциониране в група. Имам теми в сайта за трибют на Бийтълс - но не ми се чака - и бих приел всеки стил, стига да се започва веднага, защото не ми се стои без група - предишната ми формация се разби, за жалост. Мога да присъствам на репетиции по всяко време, защото в момента съм безработен. Мога да композирам авторски песни (и имам 10-тина готови) - пиша и текстове (на български).

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.