Jump to content
Българският форум за музиканти

Моля препоръчайте микрофоннa стойкa за маса (бюро)


xVEGANx

Recommended Posts

Здравейте трябва ми микрофоннa стойкa за маса (бюрото ми). Моля препоръчайте някоя здрава, на която дори да мога да си закрепям DSLR-а както един пич на картинката е успял : https://strongstart.fm/building-product-photography-station/

 

Стойката трябва да е със завиване като на менгеме. Като: RODE PSA-1 . Гледам и някакъв Proel DST260, но нз мога ли да му се доверя, няма да издържи кило камера. Микрофона ми ще, но искам да мога да ползвам стойката и за камерата (както по-горе на картинката е постигнато с първата стойка - RODE PSA-1). Гледам и някакъв Soundking DD077B, нямам представа дали е качествен и здрав (ако някой знае, нека сподели). Също и някакъв Marantz Pod Stand 1 - изглежда ми твърде нефилитен, но мисля, че добихте представа какво търся. RODE PSA-1 ми харесва. Ако го открия употребяван бих го закупил и втора употреба. Някой знае ли къде се продават такъв тип стойки втора употреба? (едвали има какво толкова да им се амортизира). Ако може и други модели да ми покажете много ще се радвам. Помогнете мида избера. Ще правя влогове и записи на вокали, затова ми е стойката (трябва да е точно такъв тип за бюрото ми, иначе имам и правостояща König & Meyer 210/9).

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отиваш в магазина с DSLR-a и пробваш на коя стои най-добре.

Да не мислиш, че всички си купуват микрофонни стойки за да си слагат DSLR-ите. Аз имам стойка на която си слагам... микрофон. От де да знам дали ще издържи DSLR.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.