Jump to content
Българският форум за музиканти

Joe Satriani - Time Machine


Telerig

Recommended Posts

Важното е че всички тук яко се изкефихме и на якото ти свирене и на музиката на Джо :metalist: Скромностите са излишни - и идеята и изпълнението са супер :)

 

Това беше идеята...Джо ми е един от най големите любимци :metalist: За всички които се интересуваха от звука - снимки

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво бре ЮНАК!

 

По изключително приятен начин ми припомняш таз забравена от мен композиция.

 

:metalist:

 

С голям кеф бих изслушал още други такива неща в твое изпълнение ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво бре ЮНАК!

 

По изключително приятен начин ми припомняш таз забравена от мен композиция.

 

:band1:

 

С голям кеф бих изслушал още други такива неща в твое изпълнение B)

 

 

Ами то да ти кажа верно е забравена малко...щото Джо не я свири хич на концерти пък мен направо супер много ме е кефила винаги...все едно излиташ точно с няква канска машина :metalist: ... та да си я при помним малко хехех ..а наздраве Юнаци :metalist: ....аве тия що не ни сложат емотиконките за наздраве...така си се поздравявахме преди тука...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С нетърпение чакам да оправят YOUTUBE че в момента е DOWN-ат ..Голям фен съм на Сатриани . Наскоро си изтеглих последния му ДВД концерт - СУПЕР КОЛОСАЛ :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:jazzband: ... Пробвай да го изсвириш върху това backingTrackTimeMachine.mp3 ....

Добре се е получило.

 

Тоя бекинг трак е популярен - гледах че в ютуби сайта има някакви пичове дето са свирили върху него обаче според мен не е готин - тоя дето го е правил не е чул в хармонията най готините неща според мен :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми да... прав си донякъде. Но пък така може да излезне на преден план твоето изпълнение а не като фон да звучи и солото на satch... Сатриани си го знаеме... идеята ми е да изпъкнеш ти :jazzband: Пак respect за изпълнението.

Редактирано от kolio
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.