Jump to content
Българският форум за музиканти

borisb95

Нека изградим музикално общество във всеки град

Recommended Posts

Здравейте хора,

Напоследък изпитвам затруднение да открия хората които се занимават с музика в даден град или училище.

Представете си колко би ни улеснило живота ако всички музиканти сме организирани в един сайт и когато искаме да намерим някой/я колега/жка просто влезнем в сайта отворим града и ни излезнат всички музиканти от този град. Така ще можем по лесно да се свързваме един с друг и ще си създадем някаква местна общност. Това също ще улесни доста сформирането на нови банди и развитието на стартиращи музиканти които ще намерят упора в "community"-то. 
Сайта ще бъде само за музиканти и качване на музика, но да го направим така че да се организираме и да кажем на нашите приятели да можем да сформираме такива общности из цялата страна.
Та какво ще кажете за идеята.

:)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Работи се по нещо подобно. Началото на следващата година се надявам да стартира. 

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще видиш като стане готово :)

Не съм много сигурен, че идеите ни са еднакви, за това няма лошо да си реализираш твоята. В крайна сметка хората печелят когато има конкуренция ;)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

• Similar Content

• От savov
      Още една обява за работа за музикант:

"Търся музикант с модерен репертоар, трубадур с акустична китара, заплащане на вечер, осигурена храна в заведението".
      (Заплащане: 70 лв на вечер)

Контакт от обявата:
      grgdimitrov@abv.bg
      0888 637 112
    • От Svirach
      Здравейте,

Търсим барабанист/ка за група. Идеята е да свирим пънк, ска, но като цяло - каквото излезе. Проектът е още суров, така че е в процес на формиране. Засега сме китарист, басист и вокалист. Идеята е да се свирят песни по обществено значими теми и на социална тематика. Ако някой свири на нещо друго и проявява интерес - да не се притеснява да се обади. Имаме някакви текстове и опити за записи, но са акустични, предвид на факта, че все още нямаме барабанист...

При интерес, можете да пишете коментари тук или по имейл, чрез който може да обменим телефони и т.н.:

stefan.petrov93@abv.bg

• От NegativeCreep
      Здрасти пичове,

Аз, брат ми, братовчед ми и един приятел си търсим барабанист за да направим нещо като група. Имаме две китари, бас и вокали, трябват ни само барабани. В началото ще свирим предмино кавъри, за да се сработим, но после ще се фокусираме върху нещо авторско. Стилово ще свирим нещо като The Rolling Stones, Kings of Leon, The Killers, The Strokes, The Doors. Ако свириш death, thrash или други подобни стилове най- вероятно ние не сме правилните хора. Всички сме между 18 и 23 години и свирим що годе добре. Ако някой е заинтерeсуван може да ми пише на лично да разменим контакти.

Поздрави!

• От Music&Art
      Здравейте!
      Аз съм вокалистка от гр. София.
      Събирам/търся музиканти за фънк група, който е заинтересован да пише на лично.  
    • От yanitsaslavcheva
      Здравейте,

-търся сладък и мелодичен глас,който да е подходящ за изпълнение и запис на детски песни без значение дали е мъжки или женски.Моля ако мислите,че отговаряте на описанието и имате желлание да участвате в моя проект,пратете ми линк към ваша работа и кратко описание на това което можете в сферата на музиката.

-търся композитор на мелодии за детски песни

Очаквам с нетърпение да се запозная с вашият талант !

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.