Jump to content
Българският форум за музиканти

Аз, Гео & Никсъна


Recommended Posts

скалъпих тия дни една работа......трябваше да е някаква уж народна песен, то малко в друга посока отиде.....чуйте и преценете :metalist:

 

Гео бе така любезен да изсвири басовете, а Никсъна клавирите :)

 

http://media.putfile.com/Stratocaster-Geo--Nickson

 

:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

доста свежо е парчето.мда далече е от народна песен.са остава и едно или няколко гласчета да сложите и става бонбон работата.

 

 

 

see ya

Редактирано от Wolfheart
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Рок енд рол бейби!

:metalist:

приятна и спокойна композицийка,само два кусура по трасето засякох

Баса може още понапред,с невъоръжено ухо почти не се засича.

Микса може да печели много с едни по ''дълбоки''семпли на барабаните,които също са леко назад.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами честно казано баса на мониторите се чува много отчетливо......пробвай пак на сутринта :metalist:

а пък барабаните.....нямам много семпли за подбор, трябва да се разровя :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е пич дано поне 3% от юзърите имат монитори че да се насладят,аз нямам като много други и баса го чух,ухото ми е въоръжено,ма по принцип говорех.

за барабаните ако дадеш една поща щи метна 8 мгб от личната колекция,подарък от Дилян_101.На много народ съм ги предлагал..ако искаш свирни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

много е зарибяващо :)

 

Чух го и на много сдухани колонки и баса верно нещо там се губи. Ако прецениш може да го пипнеш и като за по смотани говорители (демек да го чуеш и през такива и да прецениш не искаш ли да вдигнеш баса)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ох, да си призная при мен от помещението сякаш идва в повечко баса. ниските са проблем.....

ще го коригирам утре :)

jFog - мятай на стратокастер@музикант.орг :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Споделям мнението на iFoq за барабаните,те като звукнат ще се балансира мн.по-добре и баса.Идеята ви е приятна,малко не ми допада квадратната структура на парчето,ама т'ва си е мое мнение,на вас сигурно така ви харесва :)Много ме кефи биита на барабаните в началото

 

Сега остава да направите и народната композиция!.............и да ни е пуснете и нея.Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... за барабаните ако дадеш една поща щи метна 8 мгб от личната колекция,подарък от Дилян_101.На много народ съм ги предлагал..ако искаш свирни.

 

Ще съм ти безкрайно благодарен, ако се навиеш. И ще е удоволствие да мога да ти върна жеста.

 

bigjav2@yahoo.es

 

Un abrazo, campeon.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

много приятно

Хюс и Кетнера ли така благо обажда

или си с ламповия преамп

- аз знам или се досещам <_<

 

сьвет за аутрото или края

гледай да не свириш прецизно(тоест свири прецизно, но дай газ) - а атакувай тоновете на мелодията - с пфл,рьчката,по силен удар на перото, прави варияции на мелодията

трябва да се усети кулминация

с две думи накрая трябва да се нагнетява, което с барабанист е по лесно,

но може да поработиш и вьрху дрьм програминга на аутрото

а иначе ,нека да си загльхва

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.