Jump to content
Българският форум за музиканти

Мини Тунер Педали - препоръки/отзиви


Svanio

  

12 гласа

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Моля, впишете се или се регистрирайте, за да гласувате.

Recommended Posts

Здравейте колеги,

Колебая се какъв мини тунер да купя; с няколко условия:

-True Bypass
-Хубав дисплей (за навън особено) с добра видимост.

 

Както знаем, цените започват от 50лв. до 150лв., спрял съм се на няколко модела, горе долу по средата; Но искам да получа и мнения от ползвали/ползващи. 

Интересуват ме само мини тунери, без "стандартен" размер или щипки.

Благодаря предварително

Редактирано от Svanio
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До скоро карах на TC Electronic Polytune и бях доста доволен, тия дни си взех Polytune 2 Mini и станах още по-доволен. Освен, че е компактен, е и по-ярък. Горещо препоръчвам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От около година ползвам този:

s-l300.jpg
Работи безпроблемно с китара, за бас не знам и май няма ценова конкуренция. ~50лв.

Като минус бих казал, че диодите, които показват понижаване и намалянаве са изключително силни и затова съм им сложил по една лепенка, мен лично ме дразнят. Също, когато съм на усилена китара с дист и го включа не запушва напълно сигнала, т.е. чува тихо звук в усилвателя. Не знам дали е дефект при конкретната бройка или си е така проектиран.

Като цяло много съм доволен!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вземи си TC Electronic polytunе и щипка.Педалът е на сцената.Предимството на щипката е ,че ще се качиш настроен преди шоуто,когато китарата не ти е на сцената.Разбира се,педалът си има други предимства.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Щипката, както казах, не ме интересува. Имам си щипки. Знам си предимства и недостатъци, мерси все пак. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само така за информация да обърна внимание

https://cdn.shopify.com/s/files/1/0223/5501/products/PowerTune5_1024x1024.jpg?v=1461594615

Joyo Powertune

Като големина е по-тесен от стандартен тунер и по-широк от TC Polytune mini

Ярък двуцветен и отчетлив.

отделно го ползвам за захранване на останалите педали

Недостатък , е че настройва само при 440

Редактирано от Acei
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.