Jump to content
Българският форум за музиканти

Svanio

Мини Тунер Педали - препоръки/отзиви

12 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Здравейте колеги,

Колебая се какъв мини тунер да купя; с няколко условия:

-True Bypass
-Хубав дисплей (за навън особено) с добра видимост.

Както знаем, цените започват от 50лв. до 150лв., спрял съм се на няколко модела, горе долу по средата; Но искам да получа и мнения от ползвали/ползващи. 

Интересуват ме само мини тунери, без "стандартен" размер или щипки.

Благодаря предварително

Edited by Svanio

До скоро карах на TC Electronic Polytune и бях доста доволен, тия дни си взех Polytune 2 Mini и станах още по-доволен. Освен, че е компактен, е и по-ярък. Горещо препоръчвам.

• Like 2

От около година ползвам този:

s-l300.jpg
Работи безпроблемно с китара, за бас не знам и май няма ценова конкуренция. ~50лв.

Като минус бих казал, че диодите, които показват понижаване и намалянаве са изключително силни и затова съм им сложил по една лепенка, мен лично ме дразнят. Също, когато съм на усилена китара с дист и го включа не запушва напълно сигнала, т.е. чува тихо звук в усилвателя. Не знам дали е дефект при конкретната бройка или си е така проектиран.

Като цяло много съм доволен!

• Like 2

Вземи си TC Electronic polytunе и щипка.Педалът е на сцената.Предимството на щипката е ,че ще се качиш настроен преди шоуто,когато китарата не ти е на сцената.Разбира се,педалът си има други предимства.

^ Щипката, както казах, не ме интересува. Имам си щипки. Знам си предимства и недостатъци, мерси все пак. 

Само така за информация да обърна внимание

https://cdn.shopify.com/s/files/1/0223/5501/products/PowerTune5_1024x1024.jpg?v=1461594615

Joyo Powertune

Като големина е по-тесен от стандартен тунер и по-широк от TC Polytune mini

Ярък двуцветен и отчетлив.

отделно го ползвам за захранване на останалите педали

Недостатък , е че настройва само при 440

Edited by Acei
  • Like 1