Jump to content
Българският форум за музиканти

solist

За Варна търся музиканти над 50г за трибют на Бийтълс

Recommended Posts

Страхотно е - вече сме двама :) Ако намерим и барабанист - работата ще е подготвена на 90%. Колега - моля те за телефон, фейсбук, или вайбър - за да осъществим контакт и среща. Поздрави и пожелания за щастие! Моя телефон: 0892 983 613

Търсим барабанист! :) 

Редактирано от solist

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Допълвам, че идеята е да започнем с кавъри на Бийтълс - и постепенно, когато гупата укрепне и имаме постоянна публика на участията (в рок-клубовете на Варна) - да преминем  към собствена, авторска музика. Стила на авторската музика ще се избистри в процеса на самата работа на групата. 

:drummer: - се търси :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Намерихте ли китарист ?     0876667781

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ти, oldman !

Не сме намерили китарист. Ще се радвам, да се срещнем и да се присъединиш :)

Уговаряме среща за утре (петък).  Ще ти се обадя  днес по телефона за да те информирам - и ако ти е възможно - да се видим.

Зарадва ме - поздрави и пожелания за щастие :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За Варна: Търсим барабанист :drummer: а и контакти с колеги рок-групи , които имат репетиционна, за споделянето й. Ако има такива, които искат да им поолекне месечната вноска  за репетирането - да ми пишат :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:drummer: се търси! Всичко друго си имаме :) И апаратури и солокитарист и басист и аз - ритъм китара и клавишни. И тримата пеем добре и съвсем подходящо за проекта. Стари кучета сме с много опит. Имаме и къде да репетираме. Сериозни сме - само ударника ни трябва. Хайде,  дръмс - мейкър - идвай и да мятаме работата по пътя към целта. Надяваме се, да си екипен играч и с чувство за приятелство, а и с чувство за хумор :) 

• Like 1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дано скоро намерите вашият Ринго Стар! Даже чувството за хумор, трябва да е задължително условие. Не си представям някой намръщен тип, да свири партиите на Ринго!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ти, Тони - приятелю! Подкрепяш ме още от първото ми влизане в сайта - и това е страхотно - без приятели - дори и виртуални - сме нищо! Ех, ако живеехме в един град - щях да направя пътека до дома ти - за да се опитам да музицирам с един прекрасен музикант в твое лице - а и как приличаш само като визия на Кен Хенсли :):) Уауу - това е невероятно :)  Ако не се намери Ринго Стар - няма да се учудя от себе си, ако си купя комплект барабани - може и електронни за по-лесно. Целта оправдава средствата :)  Като нищо ще го направя - има голяма доза авантюризъм в моето съзнание - а и като студент:) съм забивал на "кожите" - когато барабаниста ни беше болен :)  Дрънкахме по бригади. Една нощ просто седнах зад барабаните - и просвирих от раз:) Разбира се - с малко брекове - но поддържах темпото съвсем достатъчно за да свършим работа. Ех, Тони - (Хенсли!!!) винаги успяваш да ме размечтаваш:). Бъди жив и здрав, друже - и успехи желая на твоите многобройни проекти :) 

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С радост мога да заявя - че групата вече е в пълен състав :)  До няколко дена започваме репетиции. Машината на "Старите кучета" се задвижи, най-сетне. Сигурен съм, че имаме потенциал. Но най-важното е да го докажем и на практика :)  Бързо се приказка разказва, бавно се работа върши :) 

Желая здраве и успехи на всички - нека ви върви в намирането на съмишленици - и купона да тече :)

• Like 2

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.