Към съдържанието

Снимка

Барабанист търси група

Барабанист търси музиканти

• Please log in to reply
Няма други мнения в тази тема

#1 Миронимо

Миронимо

Ослушващ се

• newbies
  • Pip
  • 10 Мнения:
  • Инструмент:Китара, барабани

Публикувано 12 ноември 2017 - 14:58

Търся музиканти  или група за съвместно свирене. За предпочитане над 35 години. Особеност: Разполагам единствено с електронни барабани, които са позиционирани в къщи, което означава, че ще трябва да се ползва някоя от репетиционните в Бургас, с осигурена апаратура и сет. Относно мен : Имам какво  още много да уча и може би ще ми трябва известно време , ако групата е предварително сработена . Ако музикантите са свободни електрони, като мен ще се напаснем с репетиции. Преди доста години имах барабани "АМАТИ",  които продадох. Иначе с музика се занимавам от дълги години, но с различни от барабаните инструменти. Естествено на любителско ниво. Не ми е чужда идеята за сформиране на трио: клавир, барабани, китара, с цел работа и печелене на някой лев. Като за начало е добър вариант да се мине през кавари и сработване, за по нататък, както се развият нещата. Ако се намират хора, на които им е омръзнало да свирят сами, да се чувстват свободни да ми се обадят, за да опитаме да  заформим нещо.                   

Любима музика или музиканти: Joe Satriani, Steve Vai, Yngwie Malmsteen, Asia, Metallica, Alter Bridge, Guns n Rouses, Dream Theater, Robi Wiliams, Shade, Alan Parson, Camel, Bon Jovi с Ричи Самбора, Sting, Queen, Police , Whitsnake, Red hot chili papers, The Beatles, Sistem of down, Danzig, Nick Cave, Depeche mode и много други.

0887294957            Миро   

Бургас      

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни