Jump to content
Българският форум за музиканти

Миронимо

Барабанист търси група

Recommended Posts

Търся музиканти  или група за съвместно свирене. За предпочитане над 35 години. Особеност: Разполагам единствено с електронни барабани, които са позиционирани в къщи, което означава, че ще трябва да се ползва някоя от репетиционните в Бургас, с осигурена апаратура и сет. Относно мен : Имам какво  още много да уча и може би ще ми трябва известно време , ако групата е предварително сработена . Ако музикантите са свободни електрони, като мен ще се напаснем с репетиции. Преди доста години имах барабани "АМАТИ",  които продадох. Иначе с музика се занимавам от дълги години, но с различни от барабаните инструменти. Естествено на любителско ниво. Не ми е чужда идеята за сформиране на трио: клавир, барабани, китара, с цел работа и печелене на някой лев. Като за начало е добър вариант да се мине през кавари и сработване, за по нататък, както се развият нещата. Ако се намират хора, на които им е омръзнало да свирят сами, да се чувстват свободни да ми се обадят, за да опитаме да  заформим нещо.                   

Любима музика или музиканти: Joe Satriani, Steve Vai, Yngwie Malmsteen, Asia, Metallica, Alter Bridge, Guns n Rouses, Dream Theater, Robi Wiliams, Shade, Alan Parson, Camel, Bon Jovi с Ричи Самбора, Sting, Queen, Police , Whitsnake, Red hot chili papers, The Beatles, Sistem of down, Danzig, Nick Cave, Depeche mode и много други.

0887294957            Миро   

Бургас      

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.