Jump to content
Българският форум за музиканти

Silver String

Калъф за кубе

Recommended Posts

Здравейте! Бих искала, ако някой може да ми препоръча място в София, където да шият меки калъфи за кубета, колони и подобни такива неща. Предполагам все на някои му се е налагало да ползва подобна услуга  :huh:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дори и изкуствени кожи от най-евтините се шият лесно с домашна шевна машина, само конеца да е здрав.

Това като идея, ако си имате у вас такава машина или някоя комшийка ако има и може да шие...

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече 4 години си пренасям кубето ROLAND AC33 в подходяща раничка и въобще не мисля да му търся калъфче!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тапицера на ул. "Цар Симеон", малко след "Одрин" в посока "Опълченска". Направи перфектен калъф за един от усилвателите ми. Струваше около 50 лв. 

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Данчо прави страхотни калъфи.
Нямам негови контакти, тук във форумът се подвизаваше като Дан.
http://forum.muzikant.org/user/637-visiondann/

• Like 3

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес бях в Декатлон и заради това кубе специално се загледах в голямото разнообразие от спортни и други видове чанти, сакове, раници и калъфки на цени от 30лв нагоре и  мисля, че много от тях са абсолютно подходящи за всякакви видове кубета стига да не са метър на метър. Смятам че е много по-практично и универсално за кубето да се купи нещо такова, вместо да се шие или купува готов калъф за 50 и повече лв, който има само едно единствено предназначение. Както посочих по-горе аз слагам мойто кубе в раница, която ползвам и за много други цели освен за кубето.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.