Към съдържанието

Снимка

Съвети за настройване на барабани

• Please log in to reply
2 отговора на тази тема

#1 Stoyan88

Stoyan88

Навъртащ се

• Members
  • PipPip
  • 85 Мнения:
  • Инструмент:Електрическа Китара

Публикувано 25 октомври 2017 - 20:44

Здравейте на всички,от скоро свиря на барабани и много ми е приятно,но искам да си настроя барабаните по някакъв начин,за съжаление нямам такъв уред с който да ги настроя,има ли някакъв що горе долу верен начин за настройване,благодаря на всички за съветите.

#2 Baby Thomas

Baby Thomas

Professional Hater

• Mods
  • 10453 Мнения:
  • Инструмент:AllTube AppleMac

Публикувано 26 октомври 2017 - 08:50

Има приложения за телефони, които не са идеално зле. Поне аз като пробвах един-два прецених че може и да свършат работа.

Имах Tama Tension Watch, сега имам Tune-Bot. Добри са, особено второто (много по-прецизно бачка!), но първо са ужасно скъпи и второ ако сета е смотан файдата от тях е малка. Пробвал съм на сетове за 400 лева, 1000 лева и 2000 лева и работата (както обикновено) е колкото повече - толкова повече. :greenball:

Лошото е, че повечето в БГ нямаме сет за 20к, а за 2к. А там често има странно изработени и звучащи кофи. Поне една, някой път дори всички. :(

Бих искал да пробвам DW с новите им винтове, които са с двойно по-ситна стъпка на резбата и би трябвало да се настройват по-лесно и да се разстройват по-трудно. Но не знам дали ще смогна в тоя живот... :)

#3 Stoyan88

Stoyan88

Навъртащ се

• Members
  • PipPip
  • 85 Мнения:
  • Инструмент:Електрическа Китара

Публикувано 26 октомври 2017 - 09:04

Барабаните на които свиря са сонор.Цената им е била 1000лв. Добре звучат но ще ги настроя малко

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни