Jump to content
Българският форум за музиканти

Gibson загиват... поне според Bill Kelliher


Baby Thomas

Recommended Posts

Абе,тука станахте като пенсиите на кварталното кафе - къде е по-евтино,далаверки и намаления и т.н.,а снимката ,която пуснах е на моето ЛП студио 97г,което преработих с шеллак като финиш,в оригинал беше виненочервена, аз я взех за 1200-300 лв по ибей от некъде в Английско,щото поочукана - е звучи гада и това е,характерния носов звук,абе..,кой на каквото иска да свири Гибсъна си остава класика.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От горната статия:

 

https://www.thestreet.com/story/14280618/1/gibson-guitar-may-default-if-company-can-t-refinance-its-debt.html

 

Не особено оптимистично, но това не значи, че ще умрат, нито че утре Гибсъните рязко ще станат по 10 лв.

 

С три нули отзад :>

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Упсиииии :/ В коментарите се води спор, относно сериозността на подобен дефект. Не мисля, че при Traditional трябва въобще да се допуска подобно нещо. Още по-нелепо е, че виждам Epipiphone китари изработени с повече внимание при контрола на качество. Не бих взел тази статия за 100% чиста монета, но фактът си остава - Гибсън допускат недопустими дефекти. Няма да спра да ги обичам и купувам, но си е тъжно :/

 

   https://www.gearnews.com/gibson-les-paul-traditional-2018-now-pre-cracked-headstocks/

 

 

35mihpk.png

Редактирано от G.Varbanov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мисля, че при Traditional трябва въобще да се допуска подобно нещо. 

A при коя серия е ОК да ти я продадат с пукната глава :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^За тва си кривя още гърба с тежките дървете, а не съм минал изцяло на ESP. Тоя рев още не го е докарала друга китара :/

 

За мен лично звукът няма никакво значение, ако китарата е пълна с конструктивни недостатъци и ергономията й клони към нула.

 

 

Това като пример как трябва да се подхожда при проектирането на тялото.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно  твърдението  се потвърждава и цените падат главоломно :

http://guitarsfit.com/

:D

Редактирано от ultramega
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ И аз горе-долу на такива цени си представях да ви изкупя Гибсъните, ама до тук нито едно предложение нямам за тея умрели китари....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^Рафо, свърши тя, изплаших се и продадох белия :>>

Един заблуден много я искаше, не беше чел темата и нямаше представа, че Гибсън загиват! Отървах се!

Редактирано от G.Varbanov
  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Подлец!!! Как можа да се възползваш така от незнанието на човека?  :)

 

 

Пичове, затварям темата, като несериозна. До тук никой не ми продаде умрелия си Гибсън. А и достигнахме невиждани висоти на писане на глупости :)

  • Like 6
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.