Jump to content
Българският форум за музиканти

Karaoke


BaMnupa

Recommended Posts

Някой знае ли къде могат да се намерят повечко alternative и metal караоке?

В нета е пълно караокета на (s)hit-ovete ,дето ги въртят по телевизиите и радиата, а при по-тежката и алтернативна музика нещата са мноу зле :metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Здравей, малко късно виждам публикацията ти, но все пак... би ли ми казал какво точно търсиш? Или поне да ме насочиш. Имам някои нещица, незнам дали биха ти свършили работа, затова ми кажи какво ти трябва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

E-е-е-е.Който е разумен да чете тук.Повечето хора като мен и всички се втурват да теглят и търсят краоке файлове по трудни начини, но аз стигнах до пътя.

Влизаш в mininova.org Пишеш в търсачката karaoke.Има един торент 3500+ караокета.Теглиш и няма да съжаляваш.Има доста рок и метъл парчета.Зависи какво търсиш точно.Но праедупреждавам че торента е около 15 гб и ще чакаш доста ако теглиш всички файлове,защото има от всякъкви стилове.

Редактирано от salt
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...
Някой знае ли къде могат да се намерят повечко alternative и metal караоке?

В нета е пълно караокета на (s)hit-ovete ,дето ги въртят по телевизиите и радиата, а при по-тежката и алтернативна музика нещата са мноу зле :rolleyes:

 

Здрасти , мога да помогна с некое друго караоке , но бъди по - точен какво ти трябва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Някой знае ли къде могат да се намерят повечко alternative и metal караоке?

В нета е пълно караокета на (s)hit-ovete ,дето ги въртят по телевизиите и радиата, а при по-тежката и алтернативна музика нещата са мноу зле :)

 

Здрасти , мога да помогна с некое друго караоке , но бъди по - точен какво ти трябва.

 

Търся си най-вече на A Perfect Circle, Tool, Deftones и КоЯn. Ше съм ви много благодарен, ако някой ми намери нещо от изброените.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Можеш да пробваш и в датата само в търсене пишеш : .kar и ти излизат милиони песни и изпълнители и вече си търсиш каквото ти трябва...Надявам се да съм помогнала :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

препоръчвам ти да си настройш филтъра на DC++ и да си намериш тракери в който се дърпат специално само караокета, всичко може да намериш там :)

Редактирано от XeRo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.