Към съдържанието

Снимка

Търся музиканти за джам/свирене на прогресив метал/рок в София.

прогресив метал рок

• Please log in to reply
2 отговора на тази тема

#1 GeorgeHH

GeorgeHH

Ослушващ се

• newbies
  • Pip
  • 2 Мнения:
  • Инструмент:Китара

Публикувано 04 октомври 2017 - 04:39

Здравейте, търся музиканти от София с които мога да свиря прогресив музика. Лично аз съм китарист и си търся хора с които мога да свиря подобен стил музика.Едни от групите от които най-много се уча са: Dream Theater, Symphony X, Psychotic waltz, King Crimson, Emerson Lake and Palmer, Yes, Camel, Opeth, Tool, Periphery, Meshuggah и много други. От страна на метъл харесвам всичко от най-ранното до Траш, Дет, Грайнд и хардкор/метлълкор/деткор. От срана на Рок харесвам псикеделик музика, раннен хардрок и както вече казах, прогресив рок.  

Бих искал да намеря хора които харесват музиката кояте е в стила на изборените групи и изброените стилове. Бих искал да се саберем и да свирим за забавление без мнго да се юркаме или караме за кои групи или жанрове са по-добри от други. Търся хора които да са на поне 20+ години, но това не кой знае колко задължително. 

#2 Demiurg

Demiurg

Пилот на Валяк

• VIP listed
  • PipPipPipPipPip
  • 1116 Мнения:
  • Инструмент:bass

Публикувано 05 октомври 2017 - 14:27

Здрасти,

Напиши някакъв контакт, че нещо Личните съобщения не работят.  Може би защото си на 1 мнение..

As the Aeons Burn

Here and Now

----------------------

Ibanez SR506
Schecter Hellraiser V (Seymour Duncan Basslines pickups)
Avalon U5, Jim Dunlop MXR M80, M87, Vovox cable

#3 GeorgeHH

GeorgeHH

Ослушващ се

• newbies
  • Pip
  • 2 Мнения:
  • Инструмент:Китара

Публикувано 06 октомври 2017 - 08:10

Здрасти,

Напиши някакъв контакт, че нещо Личните съобщения не работят.  Може би защото си на 1 мнение..

https://www.facebook...eorgi.hadziev.3    <-- Добави ме тук, или звънни на 0896082366 след 17:00 всеки ден. 

Also tagged with one or more of these keywords: прогресив, метал, рок

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни