Jump to content
Българският форум за музиканти

Colossum

Vocal(Growl) Търси готова група в София , или отделни членове.

Recommended Posts

Търся си готова група от София - 26 годишен господин със сравнителен опит (имах група преди 3 години , но поради здравословни проблеми се наложи да напусна). Викането ми е на ниво , стига разбира се да е подходящо за вашия слух :) , работя 2/2 или 3/2 в тези интервали и реално след като отново мога да викам желая да се реализирам в това нещо , така че търся сериозни хора. Ако има желание пишете , ще си уговорим среща - имам пресни записи на телефона.

Също е окей и отделни таланти да ми пишат за да сформираме нещо ново , но моля да ми пишат хора поне с известен опит спрямо инструмента си , или Soft Vocal най - малкото със самостоятелна практика.

Пола не е от значение , стига да има желание !

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм убеден как точно работи форума и дали мога да получавам лични съобщения , така че ако има интерес пишете тук :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм китарист, може да ме намериш във ФБ - Martin Bachvarov

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам интерес . Пусни аудио или видео . Ако не те е срам  разбира се .  

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също съм интерес да пробвам нещо с гроул вокали. Стига да ме кефят, защото повечето са скучно еднообразни.

До тук съм свирил хеви метъл, веднъж и в траш група, сорт оф.

Като ученик през 80-те слушах всичко екстремно, до появата на Нейпалм дет.

После години не съм бил фен, затова и не съм свирил.

Минaлата есен преоткрих Батори на Куортoн, това лято, че пак съм фен на Венъм.

Някои от новите блек, симфони блек и вайкинг метъл банди също ме кефят.

Към момента нямам никакви музикални идеи ( от този сорт) в главата. Т.е ако се тръгне, ще е от бял лист.

Но бих пробвал да направя някое парче. Ако има смисъл, след това и други.

Т.е. към момента нямам интерес да правя група в такъв стил.

Ползвам дръм машини и мога да правя дръм програминг.

Свиря на китара и бас. И правя записи very lo-fi.

Това не ме прави Куортон, обаче....

Това с вокалния рейндж как да го разбирам, пееш/ревеш до октава, октава и чиста квинта, ли?

Ако е така, добре. Както писах по горе, повечето, дето реват само на основен тон, са рили боринг.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет,

Свиря на бас и ако искаш, може да направим някакво джемче. 

Пиши, моля те, на stoev.hristo@gmail.com.

Каква е стиловата ти насоченост?

Ако имаш качени някъде записи - прати да чуя, плс :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

• Similar Content

• От LP1
      Здравейте,
      ТЪРСИМ ХОРА ХАРЕСВАЩИ МОДЕРНА РОК МУЗИКА, ЗА СЪЗДАВАНЕ НА НОВА РОК ГРУПА. АКО ИСКАТЕ ДА СВИРИТЕ В ГРУПА С ДРУГИ МОТИВИРАНИ СЪМИШЛЕНИЦИ, ДА СЪЗДАВАТЕ НОВА МУЗИКА И КАВЪРИ, НЕ СЕ КОЛЕБАЙТЕ … СВЪРЖЕТЕ СЕ С НАС.

Разполагаме със студио за репетиции, инстументи и т.н. в гр.Харманли, но разбира се това не пречи да работим с хора от региона, Хасково, Димитровград, Свиленград, Любимец, Симеоновград и т.н. които да отделят поне няколко часа седмично за репетиции.
      ТЕЛ: 0988/87 07 57

• От MISS_SUNSHINE
      Здравейте! Търсим сериозен и отговорен барабанист за авторска музика!  Репетираме два пъти седмично!
      Желаещите могат да се свържат с нас на телефон: 0885 46 24 93 / Кремена Николова/ или да пишат съобщение във фейсбук групата ни!  https://www.facebook.com/BendidaOfficial
      Тук можете да чуете наши песни https://www.youtube.com/user/MetalBendida/featured

• От Scarwolf
      Здравейте, интересувам се от всякакви предложения относно работа като самостоятелен изпълнител, участие в група или солов Елвис трибют проект за кораб. Телефон за връзка 0889/081 829 Ето инфо с My way - Frank Sinatra https://youtu.be/xHrc3_IiiFo, както и кратко инфо на част от Love me - Elvis Presley 
      Благодаря предварително за проявеното внимание.
    • От MISS_SUNSHINE
      Здравейте! С голяма доза вълнение споделям с вас нашето ново видео - Bendida - The Farthest Shore! :metalist:
      https://youtu.be/HypCxA_s9no

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.