Jump to content
Българският форум за музиканти

Recommended Posts

Взех си Wampler Ego compressor,вчера пристигна ,засега впечатленията ми са много добри . Благодаря ви още веднъж ! :) 

• Like 4

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма проблеми, само да му оправя малко козметиката. И без това ще искам и Цецо да го пробва с неговите басове, така че смятам съвсем скоро да се обадя.

супер, ще чакам да се обадиш да пробвам

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

• Similar Content

• От wiseppman
      Аз, като всички, се ровя из Нета и разбира се, по въпроса за компресорите видях две противоположни мнения. Ако има примерно 2 компресора, един пич показва някакви графики и твърди, че така звука и състейна се скапва. А от друга страна в менюълите на производителите чета, че повече компресори един след друг подобряват драстично звука. И се чудя на кого да вярвам! Затова се питам, някой има ли опит с такава конфигурация?
    • От BogoJazz
      Здравейте бараби!

В момента търся хубав компресор / буустър, който да е хем евтиничък, хем да става за нещо. Свиря предимно джаз и блус музика.

Някой ако има идеи, предложения и мнения ще ми е от полза    Освен това може да обсъдим и волюм педали, понеже и от това имам нужда в момента. Живи и здрави!

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.