Jump to content
Българският форум за музиканти

• 0
drago hazart

Драго / Хазарт - "Изгубен свят"

Въпрос

0 отговори на този въпрос

Recommended Posts

Все още няма отговори на този въпрос

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Отговори на въпроса...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Зарежда...

• Similar Content

• От Myself_vr
      Здрваейте! Казвам се Илиян. Свиря на китара и пиша авторска музика. Стилът ми е рок прогресив съчетан с други - класически рок, хард рок, метъл, алтърнатив, джаз, блус и всичко, което звучи добре. Сглобих първия си албум с 12 парчета и съм събрал хора, с които да го изпълним заедно на премиерата му.
      Този проект е само началото, защото няма да спрем работа, когато изпълним парчетата от албума. Ще продължим сериозно с авторска музика и ще целим постоянни изяви.
      В момента сме китара, бас, барабани и синтезатор. Парчетата за премиерата са инструментали.
      Част от тях можете да чуете в SoundCloud ТУК

Контакти:
      Facebook: https://www.facebook.com/FrankieStoychev
      Email: iliyanstoychev91@gmail.com
      телефон: 0885 995 422

ОБЛОЖКА НА АЛБУМА

• От Silver String
      Уважаеми колеги и приятели, 
      Имам удоволствието да ви поканя на представянето на моя първи албум "SHADOWS"na 10.03 от 20:30ч. в клуб "3 УШИ"! Входът е свободен!
      Ето и линк към събитието:
      https://www.facebook.com/events/508695142857288/?active_tab=discussion
      https://www.facebook.com/Svilena.S.Teneva/videos/2031663283789949/?hc_ref=ARTx66R1098FUW6TyuBp3Ab9RbHyv4yIIF_gJXDK8-hdh_uM31Yl5Ocz7Bbc5zLIWWY
    • От Myself_vr
      Здравейте! Казвам се Илиян и съм на 26 години, от София.
      Аз съм китарист соло изпълнител и имам един завършен албум(12 инструментала), с който планирам събитие за официалното му представяне.
      Стилът е прогресив рок с някои добавки от други стилове като алтърнатив, амбиент, метъл, блус, фънк и др.
      Засега имам приятел (басист), който да ми съдейства с бас партията на парчетата и се търси човек за втора китара, която да е подложка на лийд китарата, която държа аз.
      Ако има възможност и за човек с кахон, би било чудесно, но идеята е да не ставаме много хора, за да може организацията да е солидна, иначе нямам нищо против.
      До края на февруари е добре да сме се организирали. За да може после да започнем веднага с репетиции поне веднъж седмично. Събитието е добре да е през Май или Юни(сезонът е важен), но това зависи от организацията и подготовката.
      Относно дивиденти, печалби и ползи от събитието, всичко ще делим и ще договорим някак, но е добре да се запознаем първо. Отношението преди всичко.
      Можете да чуете авторски и кавъри, които съм качвал ТУК, въпреки че по-старите записи не са добре записани.
      Пишете ми също на лично във Facebook или Авторската ми.
      Парчетата ще се изпълняват в голям процент акустичен вариант, за да се създаде по-арт атмосфера, но няма да се спират ефектите изцяло, за да се поддържа идеята.
      Това можах да се сетя да споделя за този пост, ако имате въпроси, питайте.

Поздрави! \m/

Обложка на албума...

• От drago hazart
      Здравейте Колеги,
      На 19.11.2016 правя концертна вечер / one man show /.
      На акустична и електрическа китари ще изпълня мои парчета както няколко кавъра.
      Monkey Temple / София, бул. Христо Смирненски 1 / до ВИАС /. Дата 19.11.2016,
      Showtime - 21,30h. Welcome to the Show / Драго Блондо

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.