Към съдържанието

Снимка

Певец търси китарист/клавирист за акустичен проект - Варна

• Please log in to reply
2 отговора на тази тема

#1 ascendendo

ascendendo

Навъртащ се

• Members
  • PipPip
  • 70 Мнения:
  • Инструмент:Вокал

Публикувано 01 септември 2017 - 19:08

(За Варна)

Привет,

Аз съм певец и търся вдъхновен китарист или клавирист за акустични кавър версии на песни, които харесват и на двама ни, а защо не и да си направим наши. :)

Желателно е да е отворен към всякакви стилове и експерименти. (поп, рок, джаз, соул, r&b, new wave, метъл и т.н.)

След като подготвим определено количество песни си предатавям да се поразходим по малки клубчета, където този формат би бил подходящ.

Възрастта няма значение (аз съм почти на 30), но е желателно да е уверен с инструмента и да може да проявява творчество.

Амбицията (ако може да се нарече така) е удоволствие и творчество, при наличие на сериозно отношение.

Моля да ми пишете на лично съобщение тук или да оставите някакви координати в пост към темата.

Поздрави,
Митко

P.S.
Не бих имал нищо против и да сме трио, но за старт така ми изглежда по-лесно. :)
Silence shared in music...

#2 heljarmyrkr

heljarmyrkr

Ослушващ се

• newbies
  • Pip
  • 1 Мнения:

Публикувано 08 септември 2017 - 07:10

Здравей,в случай че все още си търсиш човек,драсни ми на resderw8@gmail.com да си поговорим :)

#3 JoroPetrucci

JoroPetrucci

Ослушващ се

• newbies
  • Pip
  • 6 Мнения:
  • Инструмент:китара

Публикувано 12 септември 2017 - 14:26

Здравей,

Проявявам интерес! Ако искаш изпрати някакви координати за връзка на е-mail : georgi_aleksandrov@abv.bg за да осъществим връзка и да поговорим по-подробно.

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни