Jump to content
Българският форум за музиканти

guitarmann

Китарист търси група - Пловдив

Recommended Posts

Привет, търся музиканти за група или да се включа в такава. на 29 години съм и имам опит като китарист и вокал. Отворен съм както за кавъри, така и за авторска музика. :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, аз също съм вокал и бих желала да поработим заедно. Как да те открия?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Антониа дай връзка с теб 

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guitarman,ако те интересува работа в чужбина,звънни на 0888913746 Иван.

Поздрави.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо такова свири ли ти се?

Изпратено от моят E2303 с помощта на Tapatalk

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

• Similar Content

• От MISS_SUNSHINE
      Здравейте и добре дошли на нашия празничен концерт! Любимата ни банда става на 10 години и по този празничен повод сме организирали тържествен концерт в Столичния клуб Mixtape-5 ( Голямата зала)! Някой от песните ни ще изпълним в комбинация със страхотните хористи на Академичен хор "Света Параксева". Специални гости на събитието ще бъдат нашите приятели от рок група Конкурент, а на сцената ще имате възможност да видите и много от бившите музиканти на Bendida, които са били част от състава през изминалите години. Също така много гост-музиканти ще вземат участие. Входът е свободен! 10-ти Ноември, клуб Mixtape-5, Начало на концерта19.30 часа! ДОБРЕ ДОШЛИ!
      https://www.facebook.com/events/928622740662498/

• От LP1
      Здравейте,
      ТЪРСИМ ХОРА ХАРЕСВАЩИ МОДЕРНА РОК МУЗИКА, ЗА СЪЗДАВАНЕ НА НОВА РОК ГРУПА. АКО ИСКАТЕ ДА СВИРИТЕ В ГРУПА С ДРУГИ МОТИВИРАНИ СЪМИШЛЕНИЦИ, ДА СЪЗДАВАТЕ НОВА МУЗИКА И КАВЪРИ, НЕ СЕ КОЛЕБАЙТЕ … СВЪРЖЕТЕ СЕ С НАС.

Разполагаме със студио за репетиции, инстументи и т.н. в гр.Харманли, но разбира се това не пречи да работим с хора от региона, Хасково, Димитровград, Свиленград, Любимец, Симеоновград и т.н. които да отделят поне няколко часа седмично за репетиции.
      ТЕЛ: 0988/87 07 57

• От solist
      Участвам в един проект, но ми е малко. Търся да пея в група от хора на подходяща възраст, която прави авторска музика или желае да записва такава. Главно за удоволствие. Желан стил - мелодичен рок. 
      Демо записи : https://app.box.com/s/zmmqvdum9zdwys4xl516w1h27znphv8x
      0892 983 613

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.