Jump to content
Българският форум за музиканти

Recommended Posts

  • Отговори 151
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

От много време насам - това е барабаниста,който наистина ме впечатли истински. А е на 26г. :metalist: Мега изрод - аз не съм чувал по-як барабанист от "новите" :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

напоследък направо има един тип които не ми правеше кои знае кво впечетление/незнам за кво/но като започнах да се заслушвам повече кви работи свири е ми идваше ......... но както и да е бих казъл че вече му се кефя повече от тези където са ми идоли.та името му е Arve Heimdal-Conception.

разпаднаха се преди време.голям фен съм на групата и като видях че отново се събират и ще се размажа от кеф. :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Събират ли се? Гледай ти...Аз вчера ги слушах и за поред път си казах,ч е тоз пич свири много грамотно, ма някакси минава покрай мене, не ме впечатлява.

В тази група аз слушам китариста :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кви 4етки,кви пет лева???Просто ми харесва като барабанист.Има ли нещо лошо в това?Това са барабанистите,които за МОМЕНТА харесвам и са оставили добро впе4атление у мен.Нен4о ми е приятел,много готин пи4 и страхотен барабанист.Всеки си има мнение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чакай бе човече, това изобщо не беше заяждане, беше добронамерена шега зарди подредбата ти.

Не скачай без нищо пич, съвет. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Споко!Не съм се нервирал.Просто го отбелязвам.За момента това ми е подредбата.Това не зна4и,4е според мен Нен4о е по-добър от Томи Олдридж,Марко Минеман и Майк Портной.Просто за сега така си ги подреждам.Айде да не говорим зад гърба на другите хора :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм споко.

И не говорим зад гърба им, всеки може да види това :)

Просто шегичка човече. Айде да спиш спокойно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами Egon кво да ти кажа пич гледах че имат дати за концерти смисъл Conception.и мисля че пак ще се събират.а колкото до тва за тяхния барабанист доста внимателно го слушам последните дни в сичките им албуми и бих казъл че само свири грамотно както се изрази.а нещо много повече.

 

гледам че се пишат и БГ барабанисти аз съм за Никсъна от ГАБАНА. :drummer: .дивак е от сякаде.слушам го на секи концерт как свири и мога да кажа че на секи концерт ми крие шапката с нещо ново. :blink::wacko::drummer:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А тва вече не мога да го повярвам :greenball::) :)

Gavin Harrison

луда работа

Gavin Harrison e много луд.Аз си изтеглих dvd-то мога да ви кажа ,че има много яки неща в него.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.