Jump to content
Българският форум за музиканти

Recommended Posts

  • Отговори 151
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

PO princip Bill ward e izigral nai-golqma rolq v givota mi za tova s randy castillo(ozzy) gi slagam izvan klasaciqta

1.Neil Peart(rush)-vse pak da podarga6 takova nivo na tiq godini si e postigenie

2.Steve Smith-e tova sa6to si e postigenie prosto stila na Neil pove4e mi haresve

3.Dave Weckl-toi prosto e pi4

4.Denis Chembers-na toq pi4 ne mu se vigdat racete

5.Horacio Hernandez-e toq piw4 ispolzva vsi4ki prainici na sto procenta

that's all folks

Ina4e 6te poiskam mnenie za Chad Smith(red hot)spored men sviri s atski mnogo groove.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Брех, трудна работа!!! Няма да ги поставям в класация, само ще спомена някои имена. А те са:

 

Neil Peart

Manu Katche

Mark Mondesir

Jeff Ballard

Carter Beauford

 

Има и още, но се придържам към разпоредбите за 5.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Епа Чад Смит винаги си е имал груува, иначе защо даже толкова различен стилово човек като Глен Хюз ще го покани за турнето си :D Освен това Чад Смит поне до скоро държеше рекорда на Гинес за барабанист който е свирил на най - голям сет :metalist: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тим Аликзандър (Праймъс)

Дани Кери (Туул)

Стивън Пъркинс (Джейн'с Адикшън)

Също на Дефтоунс барабаниста, не го знам как се казва

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Egon, шапка ти свалям! :godbless:

Ти си единствения, който е споменал Род Моргенстейн, а той определено е един от най-любимите ми! И един от редките - аз знам само десетина... левичари: него, Фил Колинс, Ян Пейс, Кирчо на Милена, Божо Тренков, онзи на "Ютъп" (не знам как се казва)... Май се изчерпах, като не искам да слагам себе си в списъка, 'щото съм на свтлинни години или мега парсеци зад гореизброените... Да бъде drumssssssssssssssss!!! :headbang:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

фил колинс , уекъл , портной , донати , марко минеман , алекс акуня , гери браун , денис чембърс, джон долман ,кени ароноф,тим александер, джой джордисон , мат соръм, вини поъл, скот травис,,травис бейкър, ЗОРО , дерек роуди,джон темпеста и др. и др. известни и неисвестни геройски трудещи се над купчините барабани

 

от жените барабанисти харесвам джина шок, шъни бейби , ким юрхан и стефани лейтс

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Egon, шапка ти свалям! :curse:

Ти си единствения, който е споменал Род Моргенстейн, а той определено е един от най-любимите ми! И един от редките - аз знам само десетина... левичари: него, Фил Колинс, Ян Пейс, Кирчо на Милена, Божо Тренков, онзи на "Ютъп" (не знам как се казва)... Май се изчерпах, като не искам да слагам себе си в списъка, 'щото съм на свтлинни години или мега парсеци зад гореизброените... Да бъде drumssssssssssssssss!!! :D

Мдааам,съгласен съм с теб за Rod Morgenstein и аз много го харесвам особено в Dixie Dreggs ама и в Winger е много яко де.Абе който го може го може,да живей.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма да прозвучи...А за Моргенстейн, ами то няма как. Много харесвам освен останалото и проекта му с Jordan Rudess от Dream Theater. Какво ще кажете?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бе някой спомена ли Jeff Porcaro? Какво мислите за него? Този човек винаги свири точно обратното на това, което на мен би ми дошло да изсвиря...:cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бе някой спомена ли Jeff Porcaro? Какво мислите за него? Този човек винаги свири точно обратното на това, което на мен би ми дошло да изсвиря...:)

Джеф Поркаро е невероятен! Пулсация, красота, свирене в името на групата и никакви изхвърляния в стил: "Скивай к'ъв го вадя, а?" Невероятно интелигентен... беше... :godbless::godbless::godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.