Jump to content
Българският форум за музиканти

Recommended Posts

Понеже си имаме "идеалната петица" на любимите си групи,нека си имаме и на любимите барабанисти :godbless:

 

1.Саймън Филипс

2.Джеф Поркаро

3.Върджил Донати(или Вързал Домати-все тая :godbless: )

4.Денис Чембърс

5.Стиив Гад,Дейвид Гарибалди,Дейв Уекл.

 

хм,май 5 е мнооого малко :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 151
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Jazz and Fusion

1. Billy Cobham

2. Dave Weckl

3. Steve Gadd

4. Buddy Rich

5. Jack DeJohnette

 

Prog and Rock

0. John Bonham

1. Neil Peart/Mike Portnoy

2. Simon Philips

3. Mark Zonder

4. Virgil Donati

5. Terry Bozio

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко ще се включа на слабо време, щот не съм барабанист ;) Ето барабанистите, които са ми направили по особено впечатление (без да ги степенувам):

 

- Richard Christy в албума Horrow Show на Iced Earth :headbang: Мноо е див тоя (справка - преди е свирил в Death, ма аз не го знам от там)

 

- Vinnie Paul (Pantera :lol: , Damageplan) - кефи ме просто ;) Особено кви светкавични брейкове праска във Reinventing :D

 

- Mikkey Dee (Motorhead) - може да не е нищо особено като техника(аз отде да знам ;) ), ама тия тежни и масивни барабани и насън ще позная че са на Motorhead

 

- Mike Portnoy (Dream Theater) - щото е добър :D

 

Ем тва е. Не са 5 щото за толкоз се сетих и няма да се насилвам да измислям още един.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко ще се включа на слабо време, щот не съм барабанист :D Ето барабанистите, които са ми направили по особено впечатление (без да ги степенувам):

 

- Richard Christy в албума Horrow Show на Iced Earth :headbang: Мноо е див тоя (справка - преди е свирил в Death, ма аз не го знам от там)

 

- Vinnie Paul (Pantera :headbang: , Damageplan) - кефи ме просто ;) Особено кви светкавични брейкове праска във Reinventing :headbang:

 

- Mikkey Dee (Motorhead) - може да не е нищо особено като техника(аз отде да знам :lol: ), ама тия тежни и масивни барабани и насън ще позная че са на Motorhead

 

- Mike Portnoy (Dream Theater) - щото е добър :lol:

 

Ем тва е. Не са 5 щото за толкоз се сетих и няма да се насилвам да измислям още един.

Може да звучи страшно странно, но с казаното дотук се съгласявам на 100%! Това са и моите фаворити! Само като за номер пет слагам Dave Lombardo заради МНОГО неща :) И това е идеалната петорка барабанисти за мен :)

 

А иначе КОЙ КАЗА, ЧЕ МАЙК НЕ Е ТЕХНИЧЕН???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Чакайте сега аз като басист да ви се намеся в темата :headbang:

1.Джеф Поркаро

2.Ману Каче

3.Вини Колаюта

4.Върджил

5.Бил Бръфърд

6.Джон Бонъм

7.Стив Гад

8.Алан Уайт

9.Вини Пол

10.още мноооого, мноооого други, които си заслужават да бъдат споменати, ама ще отнеме много време и място :headbang:

Държа да отбележа, че реда на изписване не отговаря на степента на харесване :headbang: .

Редактирано от Steff
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1. Pete Sandoval - от Morbid Angel, за мен безспорен фаворит

2. Flo Mounier - от Cryptopsy, при него няма лабаво

3. Tony Laureano - от Nile, тази банда никога не е имала слаби барабанисти, но просто чуйте последният им албум, за да добиете представа за какво става дума

4. Max Duhamel - от Kataklysm, за тях както се изрази един приятел - звездата тука е барабаниста

5. Dave Lombardo, Paul Bostaph - единия Slayer, другия exSlayer, вероятно някои ще ме анатемосат че ги споменавам заедно, но според мен е глупаво да се принизяват способностите на който и да било от двамата

 

Drums_master - прав си, 5 са малко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

според мен също Кольо(Ахед) е най-якия БГ фънкар,за останалите:латино-Цецо Георгиев,Джаз-Митко Димитров,поп-Валери(каффе),Поромански(Те),Жоро(бившите Джанго Зе),рок-Желяз(екс ПИФ),и расбира се Стунджи :cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.