Jump to content
Българският форум за музиканти

Recommended Posts

добре бре хора всякакви барабанисти сте писали всички от световна класа но не видях никаде да е писано за Рино(барабанист в албума на Manowar-the triumph of steel)там има дръмсоло с него и мисля че и тои е достоен за темата

 

 

:godbless:  :godbless:

Добре бе пич ,щом толкова ти харесва дръмара на Manowar що не го напишеш ти ,ааа?Всеки си има интереси и ми е писналоооо от спаменее ийййй :killyou: :killyou: :killyou: :evil: :evil: :evil: :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 151
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Добре бе пич ,щом толкова ти харесва дръмара на Menowar що не го напишеш ти ,ааа?Всеки си има интереси и ми е писналоооо от спаменее ийййй :killyou:  :killyou:  :killyou: :evil:  :evil:  :evil:  :godbless:

Ми той го е написал бе, какво спамене е това?

Редактирано от pampi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

JOEY JORDISON да наистина е голям.

ама за този Rino никои нищо не казва.а да питам слу4аино някои дали знае каде свири след като беше за един албум вав Manowar? :think:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аа таковата , може ли китарист да пише за барабанисти...аз и басисти обичам..чисто музикално де :)

та, на темата..

 

Denis Chambers

Peter Erskine

Jack DeJohnet

Billy Cobham

Vinnie Collaihuta

и много други знайни и незнайни

няма да забравя Мич Мичел като беше в България - плясках с ръце и крака в дома на киното и цялата зала..човекът се шашна..

 

може ли и перкусии...

Zakir Husseisn

Trilok Gurtu

 

От българските барабанисти има един Стунджи....ама стига :D...

който не си спомня Даката - бърка, той беше един от първите пред 90те, който започна да свири много разкрепостено и алтернативно..Йоцов - не толкова за това че е барабанист а за това че е комплексен музикант и композитор.и пак и други :)

към всичките :cheers::no::no::):D:godbless: :inlove:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре бе пич ,щом толкова ти харесва дръмара на Menowar що не го напишеш ти ,ааа?Всеки си има интереси и ми е писналоооо от спаменее ийййй :killyou:  :killyou:  :killyou: :evil:  :evil:  :evil:  :)

Ми той го е написал бе, какво спамене е това?

Ти май не можеш да четеш ,а или май не разбираш смисъла на това дето е написал .Ако не ги разбираш нека ти ОБЯСНЯ-

добре бре хора всякакви барабанисти сте писали всички от световна класа но не видях никаде да е писано за Рино(барабанист в албума на Manowar-the triumph of steel)там има дръмсоло с него и мисля че и тои е достоен за темата

1.Това си е чисто спамене на темата ,защото темата не беше ли топ 5 :) ,а не топ 1 :)

2.

добре бре хора всякакви барабанисти сте писали всички от световна класа но не видях никаде да е писано за Рино
-всеки сам си решава ,кой барабанист да пише и кой не.Нали така или греша .Или вече никой няма право на лично мнение .

Това е .И пак си помисли дали не е спамене :read: :evil: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахаха аз съм си спокоен .Ама чашата малко преля просто и ми писна от некакви пи*ки .Не визирам никой. :exclaim: :exclaim: :exclaim: :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 9 months later...

Не са 5,но все пак:

Майк Портной

Марко Минеман(с когото поддържам контакт) :lol:

Тери Бозио

Дейв Уекл

Томи Олдридж

Джои Джордисън

Джон Блекуел

Саймън Филипс

Стив Гад

Нийл Пърт

Има и още,но не ми се пише в момента :curse:

Редактирано от drummer_93
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахаха аз съм си спокоен  .Ама чашата малко преля просто и ми писна от некакви пи*ки .Не визирам никой. :exclaim:  :exclaim:  :exclaim:  :lol:

:lol::curse:

 

The Crow моля ти се кажи 4е неси вампирясал!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1. Richard Christy (невероятен стил има)

2. Mike Portnoy (ненормалник.)

3. Roger Taylor (само се учудих, че почти никой не го беше споменал)

4. Danny Carey (същата причина като Портной :curse:)

5. Lars Ulrich (не попада в топ5 толкова заради някви блестящи качества на фона на останалите, а защото звукът му ми е толкова любим)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хъм-хъм, не мога да ги подредя по любимост, щото ми е невъзможна самата идея, но примерно-Иън Пейс, Стюърт Копланд, Фил Колинс, Бонзо, Бил(fucking както рече Ози на концерта в БГ) Уорд, барабаниста на Джетро(не ми идва именцето в момента), Ник Мейсън, барабаниста на Булгара, Ник Баркър(най-вече ранните му неща с Кредъл), Стунджи, Поркаро, Ману Каче и мноооого много други...

Като перкусионист -Закир Хаким.Уникален!!!

Вкусовете се променят с времето, след някоя и друга година може да мисля различно..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Орлин Радински

Стоян Янкулов

Вини Пол

Майк Портной

Майк Манджини

 

:inlove:

 

П.С. Само съм ги изброил, без да ги подреждам в класация, всички са ми любими!

Ако все пак има топ 15 пак ще пиша :)

Редактирано от BukToP
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

5 e твърде малко,но ще опитам да напиша толкова,макар че не съм имал възможност да чуя и видя много барабанисти:)А ето и тези,които са ми направили много добро впечатление:)

 

1. Дейв Уекъл

2.Стоян Янкулов

3.Стийв Смит

4. Върджил Донати

5.Томас Ланг

.....е ,не става само с 5,колкото и да се опитвам:)

 

Саймън Филипс

Христо Йоцов

Стив Гад

Вини Колаюта....

стига толкова,че ще стане топ 10

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.