Jump to content
Българският форум за музиканти

Recommended Posts

оле сори помислих че става въпрос за басисти... :wall: :wall: :wall:

за БГ барабанисти-стунджи,митака(ex-sleng) колио(ahead)

венко поромански(ТЕ) христо йоцов

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 151
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Отговорено (Редактирано)

:happy: :happy: :cheers: Пропусна само Митко Семов,Венко от КуКуБенд и Цецо от Латино-партизани ;) ;) ;)

Аз пък бих казал двама-Жоро Варамезов(екс Джанго Зе,Дони и много други) и Мишо(екс Сънрайз, наст. ПИФ). Не че не харесвам другите, но... въпрос на допадане може би.Иначе с повечето съм свирил-повече или по-малко.

ПС. За джаз ще се съглася с Дръмс Мастър за Митко гумата.

Редактирано от Steff
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е сега не сам ги пропуснал казах тези които наи мнгого ми допадат...нали това беше замисълът??? :happy: но всички пропуснахме един много важен-Даката :cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:rolleyes: Мне... склонен съм да се съглася с някои от тях, но казах кои са моите 2ма фаворити :cheers: Все пак става дума за лични предпочитания.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:rolleyes: И двамата са музиканти, не само барабанисти... аз затова ги обичам... а Мишо освен барабанист, свири перфектно на пиано, по малко и на бас и китара... Винаги, когато съм свирил с някой от тях, сме като стена... не знам как точно да обясня :cheers: :cheers: А, и пропуснах да добавя още един дръмер-Иво Иванчев-за метъл... абсолютен фаворит ми е :blink:
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи трябва да поясня че не правя класация просто ги подреждам от 1 до 5:

1.Йън Пейс

2.Джон Бонъм

3.Кози Паулъл

4.Майк Портной

5..За 5 не мога да се сетя :cheers::P;);):D:P а сетих се Хиподиски

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мен идолите са малко по-различни-базирано на това на което най-много се кефя:godbless:

1.Барабаниста на DArk Tranquillity-Anders Jivarp ако се не лъжа се казваше чуите само Cornered от предпоследния им албум Exposures In Retrospect And Denial

2.Ник Баркър(май последно в Димму Боргир беше)(без коментар)

3.Ларс Улрих(специално заради албума от 88-оня с правосъдието:D-между другото никъде не се чува раид чинел в него,но странно-не чувствам липсата му-а вие?

За следващите места си съперничат твърде много народ-като се почне от този на Перъдаис лост(Draconian Times) и се стигне до system of dawn с ненормалния им барабанист,които в песни като кавъра на Snowblind на ози прави некакви ненормални неща...

Майк портной почти не съм го слушал-имам само едно негово соло в къщи но не е цялото -сигурно е добър не знам:D)

Венко от Куку бенд също е много голям за мене...Листата е отворена:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

И аз да добавя:1 Вини Колаюта

2 Омар Хаким

3 Марвин ''смити''Смит

4 Картър Бюфорд

5 Ману Каче

 

 

................................................... :)

Редактирано от Uraganski
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Gene Hoglan

Paul Bostaff

Paul Mazurkiewicz

Dave Lombardo

Mathias Liebetruth

 

А нали знаете за онова интервю на Дейв Ломбардо, дето го питат какво мисли за Ларс Улрих, а оня вика:

"Ами вижте сега, Ларс не може да свири на барабани, но иначе е много добро момче" :):bravo:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе според мен и двамата не могат да свирят на барабани но им се кефя защото са големи мозъци много яко си правят парчетата....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.