Jump to content
Българският форум за музиканти

композират ли вокалистите


Ivan

Recommended Posts

А изпитвате ли удоволствие,когато създадете нещо ново,кара ли ви да се чувствате по добре,отразявате ли ли по този начин това което сте усещали и усещате в процеса на изпълнение ?

 

При мен пеенето,винаги е било въпрос на вътрешна нагласа,отразяване на усещания .

 

Когато разучавам нещо ново - да. Чета биографии, образи.

Понякога от незапомняне на текст, мелодия, свободните съчинения сами си идват. :metalist:

;)

Обаче да си измислям нов вокал, пази боже - означава смяна на постановката, пълен провал..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако можеше да обясниш каква е според теб тази разлика? - иначе не бих разбрала какъв е поводът за подмятането, освен че просто не ти се иска да ме оставиш на мира. :metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На това народът му казва "гузен негонен бяга" :)

 

Отговорът е в твоя предишен постинг: Едното е живот, другото е роля.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не знам какви отговори на въпроси ти се привиждат в моите постинги? :)

А какво е казал народа на маса - въобще членската маса какво говори на пияна глава на маса защо си мислиш че на всеки му е интересно?! ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А изпитвате ли удоволствие, когато създадете нещо ново, кара ли ви да се чувствате по добре, отразявате ли ли по този начин това което сте усещали и усещате в процеса на изпълнение?

 

При мен пеенето винаги е било въпрос на вътрешна нагласа, отразяване на усещания.

Защо, какви са другите възможности?

 

Да пееш без да ти се пее,а се налага.Къде защото си платен музикант,примерно,или пък само защото трябва да се подържа форма,което е понякога отегчително или пък защото понякога е по добре да се напънеш и да задоволиш слушателския интерес,а за себе си да оставиш истината,че точно днес не беше от сърце изпято - заради това .

Редактирано от Ivan
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ай, това звучи много тъжно, Ivan. Надявам се, че няма много хора в такова положение тук. Любител съм и се наслаждавам само. Другото ми се струва страшничко. По този повод има една мисъл на Майка Тереза, че много повече сълзи са проляти заради сбъднати мечти, отколкото заради несбъднати.

Редактирано от ronia
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ай, това звучи много тъжно, Ivan. Надявам се, че няма много хора в такова положение тук. Любител съм и се наслаждавам само. Другото ми се струва страшничко. По този повод има една мисъл на Майка Тереза, че много повече сълзи са проляти заради сбъднати мечти, отколкото заради несбъднати.

 

 

Виж,задала си малко по напред в темата конкретен въпрос и аз ти давам кокретен отговор,при това не един,а три.

За мен никак дори не е тъжно да пееш без чувство или желание,понякога го има и този момент,в реда на нещата е.

Колкото до майка Тереза,явно е била права,но най често,особено при сбъднати мечти се плаче от радост,така че завършвам този пост с радостно,оптимистично настроение(без сълзи естествено),желая го и на теб,респективно вас.

 

^@давид - само така :metalist:

Редактирано от Ivan
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе чак толкова да е без кеф, не ми се вярва:rolleyes:. Имам познати, на които това им е работата, и да ви кажа, не са чак толкова отегчени. Веднъж няма да имаш желание, друг път ще ти е ден, и ще пееш като змей - такъв е живота, дори да се занимаваш със ремонт на комбайни:rolleyes:.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.