Jump to content
Българският форум за музиканти

Tedson

Варна - Търся китарист, акустично

Recommended Posts

Привет, на 19 съм от Варна, опитвам се да пея, (свиря и ритъм китара) но искам да сформирам акустично дуо, стилът е рок, поп рок

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,

Обади ми се на тел.: 0885/958992. Името ми е Жоро и съм китарист от Варна. Имам нещо предвид и разбира се допълнителни въпроси.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Телефонът ми е 0889013563 :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

• Similar Content

• От mitrack
      Здравейте, търсим китарист или китаристка за авторски проект. Към момента сме бас, барабани, клавири, китара/пиано/ перкусии/ вокал. Материалът е готов за репетиции. Свири се само наша авторска музика. Период за ангажимент - до началото на лятото - ако имате ангажименти за сезона и те са по-добри от нашите условия :) Цел - сериозни репетиции в професионална репетиционна във Варна за около 2 до 3 месеца и поне около 3-4 месеца седмично по 1 платен концерт между 40 и 90 мин. Можем да поемем ангажимент към инструменталисти от Добрич, Шумен или разумно разстояние от Варна. Възраст - бъдещето е на младите, но при наличие на сериозни възможности нямаме против и повече цифри в ЕГН-то. Възможност за бек-вокал е предимство.  Стил - мелодичен рок. Текстовете са на български и английски езици. Осигурена логистика и условия за работа. Ако има непълнолетни желаещи - задължителен предварителен разговор с родител. Повече на newband@abv.bg  -  Митко
    • От LP1
      Здравейте,
      ТЪРСИМ ХОРА ХАРЕСВАЩИ МОДЕРНА РОК МУЗИКА, ЗА СЪЗДАВАНЕ НА НОВА РОК ГРУПА. АКО ИСКАТЕ ДА СВИРИТЕ В ГРУПА С ДРУГИ МОТИВИРАНИ СЪМИШЛЕНИЦИ, ДА СЪЗДАВАТЕ НОВА МУЗИКА И КАВЪРИ, НЕ СЕ КОЛЕБАЙТЕ … СВЪРЖЕТЕ СЕ С НАС.

Разполагаме със студио за репетиции, инстументи и т.н. в гр.Харманли, но разбира се това не пречи да работим с хора от региона, Хасково, Димитровград, Свиленград, Любимец, Симеоновград и т.н. които да отделят поне няколко часа седмично за репетиции.
      ТЕЛ: 0988/87 07 57

• От No.14
      Здравейте,
      може би трябва да започна с това, че на една почтена възраст  (чак ме е срам да я уточня ), най -накрая имах възможността да реализирам мечтата си да уча пиано. Преди около година си купих Yamaha YDP143, тъй като това ми позволяваше бюджетът тогава, а и живея в апартамент, т.е. опцията със слушалки ми е почти задължителна. От шест месеца ходя на уроци веднъж седмично, като те са по детската руска школа "Фортепианная игра", Първи учител по пиано, оп.599 на Черни, а за разсвирване - упражнения на Ханон за начинаещи. До момента, извън това, съм успяла да науча "На Елиза" (любимата на всеки пишман-пианист ), първата част на Соната No.14 на Бетовен (с ясното съзнанание, че тя ще е и последната) и няколко мелодийки с tutorial (знам, че е грешно и обещавам да не го правя повече  ) - River flows in you - Yiruma, Marriage d`amour на Paul de Senneville.
      Имам и акустично пиано Ноктюрно, което акордирам редовно, но първо е много старо, второ - не е било поддържано над десет години, понеже го бях преотстъпила на друг човек, и трето - не мога да го ползвам повече от веднъж-два пъти в месеца, тъй като е в друг град.
      Та, сравнявайки двете пиана, всички плюсове са в полза на дигиталното, с едно малко изключение... Установих, че като клавиатура много повече ми допада тази на акустичното и самото звукоизвличане ми се получава много по-добре на нея.
      И тук идва въпросът ми: има ли смисъл според вас да заменям Yamaha-та с по-висок клас, при положение, че не се занимавам професионално и никога няма да стигна до някакви виртуозни висоти?
      От друга страна прекарвам на него всяка свободна минута (поне 2 часа всеки работен ден, а през почивните - 4-6, че и повече понякога).
      Ако все пак реша да купя ново, какво бихте препоръчали предвид горната информация?
      Благодаря предарително на всички и желая успешен ден!

• От savov
      Попаднах на обявата и реших да споделя, ако някой търси...

КОНТАКТ в обявата:
      milton.stoyanov@gmail.com
      обл.Бургас, гр. Созопол, Нов град
    • От viki_kitara
      Заповядайте на нашия китарен фестивал в гр. Силистра!
      Разгледайте сайта ни! 
      Гости ще бъдат Иван Лечев, Цветан Недялков, Веселин Койчев, Боян Дойчев, Николай Михайлов.
      Освен 4 концерта за 3 вечери, ще се проведат и 2 конкурса за електрическа и класическа китара!

http://dunavski-struni.com/bg/

Фестивал на китарата “Дунавски струни“ Силистра 2018 ще се проведе от 22-ри до 25-ти юни 2018 г. Организатори на събитието са Сдружение “Дунавски струни“ и Община Силистра.
      Фестивалът включва четири концерта, конкурс в две категории разделени на възрастови групи и майсторски класове.

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.