Jump to content
Българският форум за музиканти

Recommended Posts

Отговорено (Редактирано)

^ Ударните са мембранни - глинена табла с животинска кожа, тарамбуки и други видове, както дървени, така и метални. Изсвирени са от Славчо Битраков, а някои от мен и др. Кахон няма. Жалко, че записването не е на добро ниво, но става за информативно демо.

 

 

П.С.

Ако на някой му се свири такава музика да се обади и заедно може да направим още такива парченца. Няма значение на какъв инструмент свири, та бил той и електронен. Важното е да има и акустично присъствие. Аз ще представя още няколко нещица скоро.

Редактирано от Лими
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Флейтата и перкусиите ги свири/импровизира Славчо Битраков - група "Славяни", "Дилема", и "Отряд 13"

Редактирано от Лими
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Есента е най-златният и меланхоличен сезон и затова ме е вдъхновила за тази "Есенна импресия".

Редактирано от Лими
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

И малко сюрреалистичен кавал с перкусии - "Когато светлината застине в камък"

 

 Преход към електроника, семплери, ел китари, вокал и пак кавал - "Лека походка"

 

П.С. Ако на някой, независимо с какъв инструмент, му се свири такава музика да ми се обади и да действаме. Това е акустичен проект, но може да се използват и електронни инструменти плюс вокал. Няма ограничения и съм готов на всякакви експерименти стига да работиме здраво и забавно.

:godbless: Добре дошли са музиканти от всякакви възрасти и полове, както и красиви, сексапилни, плешиви, дебели и грозни! Основните изисквания са ми богата музикална фантазия и добро професионално ниво!

Редактирано от Лими
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.