Към съдържанието

Снимка

За цялата страна: Вокалист 55 годишен търси група или отделни музиканти да имат репетиционна. Бийтълс. Юрая, Пърпъл стил и авторска музика

• Please log in to reply
4 отговора на тази тема

#1 solist

solist

Редовно навъртащ се

• Members
  • PipPipPip
  • 111 Мнения:
  • Инструмент:вокал, бас, ритъм, клавир

Публикувано 13 юни 2017 - 13:08

Търся сериозни музиканти, с осигурена репетиционна. (Бийт и хард рок - 60 - те - и 70- те години).  Може и да са  мечтатели - но когато кажат: "ДА" това да изпълнява функцията  на "ДА" - да важи поне за 6 месеца, преди да се трансформира в "НЕ" . От Септември - съм навит да репетирам и в София и в който и да е град (ще пътувам два пъти седмично). но само със сериозни хора. За които "ДА" да означава : "ДА" - а "НЕ" да означава  - "НЕ". Във Варна нищо не става. От край време е било така - и така и ще си остане. (И при соца не излъчихме една група като хората - виж, Бургас - поне дадоха "Фанданго" - една стойностна група - слушал съм ги на живо.) Варна е  града на илюзиите. Там разни "дълбоки проекти" не ги броя -  ди джейство и какво още да кажа за тях? Тръгнаха добре - но накъдето духа вятъра - сменят плочата, защото са хамелеони. Чисти бизнесмени (което не е лошо - напротив) Но къде е стила - питам и отговор не чакам.  -  Не влагам негативизъм - а просто констатирам факти. Бизнес? Ок - но бих желал да е с музиката, която обичаме.

#2 solist

solist

Редовно навъртащ се

• Members
  • PipPipPip
  • 111 Мнения:

Публикувано 13 юни 2017 - 15:14

Демо песни:

https://app.box.com/...ld9a3cbvajh95ji

#3 solist

solist

Редовно навъртащ се

• Members
  • PipPipPip
  • 111 Мнения:

Публикувано 16 юни 2017 - 14:01

За Варна. Търся солокитарист да харесва по-горе изброените стилове на музика, да обича това което прави - дето се казва - да има сърце и да държи на думата си (много е важно за мен - това). Не е целта да е Ричи Блякмор или Джордж Харисън. Важно е да има желание за свирене. Аз също не съм Дейвид Байрън, Ковердейл или Гилън - но ще изпея с много чувство доколкото мога тяхни песни.  Да се забавляваме.Няма да учудваме света - но можем да се кефим докато свирим. Не е фатално да се греши. Фатално е да не се опитва да правиш това, което те влече. С две думи - нека бъдем самите себе си. Има къде да се репетира, имам и барабанист. Очаквам появата на споменатия солокитарист  и въртележката се завърта!

Обещавам участия поне на няколко места, след като се почувстваме достатъчно сработени - естествено това ще отнеме време. Но нека първата цел е забавлението - а другото е Божа работа!!!.  Предпочитам търсения човек да е над 48 - 50 - 55 години. Без хеви метъл. Без Цепелин (не мога да ги понасям) Без траш и подобни. Мелодична музика - на по-горе изброените групи . Правим по няколко песни от  тях и започваме включване на авторски песни в репертоара. 

Пак повтарям, че ще има къде да се репетира срещу символична  (изгодна за нас) сума. Чакам с нетърпение :)

Този пост е редактиран от solist: 16 юни 2017 - 14:07

#4 alex5kov

alex5kov

Ослушващ се

• newbies
  • Pip
  • 6 Мнения:
  • Инструмент:Китара, Вокал

Публикувано 04 декември 2017 - 17:28

Ако все още търсиш музиканти обади ми се на 088 50 49 185

Listen on Soundcloud.com

#5 solist