Jump to content
Българският форум за музиканти

solist

За цялата страна: Вокалист 55 годишен търси група или отделни музиканти да имат репетиционна. Бийтълс. Юрая, Пърпъл стил и авторска музика

Recommended Posts

Търся сериозни музиканти, с осигурена репетиционна. (Бийт и хард рок - 60 - те - и 70- те години).  Може и да са  мечтатели - но когато кажат: "ДА" това да изпълнява функцията  на "ДА" - да важи поне за 6 месеца, преди да се трансформира в "НЕ" . От Септември - съм навит да репетирам и в София и в който и да е град (ще пътувам два пъти седмично). но само със сериозни хора. За които "ДА" да означава : "ДА" - а "НЕ" да означава  - "НЕ". Във Варна нищо не става. От край време е било така - и така и ще си остане. (И при соца не излъчихме една група като хората - виж, Бургас - поне дадоха "Фанданго" - една стойностна група - слушал съм ги на живо.) Варна е  града на илюзиите. Там разни "дълбоки проекти" не ги броя -  ди джейство и какво още да кажа за тях? Тръгнаха добре - но накъдето духа вятъра - сменят плочата, защото са хамелеони. Чисти бизнесмени (което не е лошо - напротив) Но къде е стила - питам и отговор не чакам.  -  Не влагам негативизъм - а просто констатирам факти. Бизнес? Ок - но бих желал да е с музиката, която обичаме.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

За Варна. Търся солокитарист да харесва по-горе изброените стилове на музика, да обича това което прави - дето се казва - да има сърце и да държи на думата си (много е важно за мен - това). Не е целта да е Ричи Блякмор или Джордж Харисън. Важно е да има желание за свирене. Аз също не съм Дейвид Байрън, Ковердейл или Гилън - но ще изпея с много чувство доколкото мога тяхни песни.  Да се забавляваме.Няма да учудваме света - но можем да се кефим докато свирим. Не е фатално да се греши. Фатално е да не се опитва да правиш това, което те влече. С две думи - нека бъдем самите себе си. Има къде да се репетира, имам и барабанист. Очаквам появата на споменатия солокитарист  и въртележката се завърта!

Обещавам участия поне на няколко места, след като се почувстваме достатъчно сработени - естествено това ще отнеме време. Но нека първата цел е забавлението - а другото е Божа работа!!!.  Предпочитам търсения човек да е над 48 - 50 - 55 години. Без хеви метъл. Без Цепелин (не мога да ги понасям) Без траш и подобни. Мелодична музика - на по-горе изброените групи . Правим по няколко песни от  тях и започваме включване на авторски песни в репертоара. 

Пак повтарям, че ще има къде да се репетира срещу символична  (изгодна за нас) сума. Чакам с нетърпение :)

Редактирано от solist

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако все още търсиш музиканти обади ми се на 088 50 49 185

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря много за вниманието, Алекс! Изписвам пощата си:

soloivanov@gmail.com

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.