Към съдържанието

Снимка

BTV Solo

• Заключена тема Тази тема е заключена
1 отговор на тази тема

#1 doro36

doro36

Ослушващ се

• newbies
  • Pip
  • 3 Мнения:

Публикувано 12 юни 2017 - 10:31

Привет на всички и моля за извинение ако тази тема я има вече но поне в търсене не излезе нищо . Първо да кажа че съм абсолютен лаик в каквото и да е музикално отношение а за музикален софтуеър се поинтересувах преди няколко часа за първи път . Второ да обясня какво и за какво ми трябва - Понеже племеникът ми е ваканция и скучае пък като всички деца харесва тези новите бг хип-хоп хитове и тнт ще работим върху един проект през лятото да запишем някаква музика и текст и да ставаме интернет звезди  :lol:  . И гледайки и четейки попаднах на тази програма - BTV Solo - https://btvsolo.com/solo  която ми се струва доста лесна и подходяща за целта . Проблемът е че не мога никъде да я намеря свободна за сваляне ( free ) . Ако някой може да помогне с тази или с подобна програма ( да свириш музика от клавиатурата , добавяне на малко ефекти и тнт. ) ще съм благодарен . Погледнах и други програми като FL Studio но ми се струват доста сложни и много извън компетенцията ми . 

С най-добри пожелания

#2 musicman

musicman

мракобесник

• Admin
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 6781 Мнения:
  • Инструмент:Китара

Публикувано 12 юни 2017 - 12:04

Хвърли един поглед върху правилата на форума.

People who complain about problems don't change the world. People who fix problems do!

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни