Jump to content
Българският форум за музиканти

Recommended Posts

Търсят се КЛАВИРИСТ и ПЕВИЦА (по отделно) за допълване състава на банда,работеща на круизни кораби.Изисква се сериозно и професионално отношение,умения за работа в екип ,възможност за отсъствие от страната за около 4-5 месечен период.Репертоарът е разнообразен,включващ стандартните стилове за тази работа.

Към КЛАВИРИСТА - нотнограмотен музикант,опит в работа с група,пеещ.

Към ПЕВИЦАТА - добро сценично присъствие, разговорен английски език.

Условията и заплащането са отлични,по-вече информация при връзка с мен.Тел: 0885106168 - Светлин

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

• Similar Content

• От savov
      Още една обява за работа за музикант:

"Търся музикант с модерен репертоар, трубадур с акустична китара, заплащане на вечер, осигурена храна в заведението".
      (Заплащане: 70 лв на вечер)

Контакт от обявата:
      grgdimitrov@abv.bg
      0888 637 112
    • От savov
      Попаднах на обявата и реших да споделя, ако някой търси...

КОНТАКТ в обявата:
      milton.stoyanov@gmail.com
      обл.Бургас, гр. Созопол, Нов град
    • От buttersith
      Здравейте,

Аз съм китарист от София и търся барабанист, клавирист/ка и певица за работа на корабите и чужбина. Музиката която ще свирим ще е предимно кавъри на поп и рок песни които повечето хора познават. Репертоара може да варира от Pink Floyd до Tina Turner. Идеята е да направим списък с над 50 песни за да има разнообразие както за нас така и за публиката. Имам контакти със хора които се занимават да търсят подобни групи и бързо ще се уредим. Възможно е да се замине както за 1 така и за повече месеца. Заплащането е на Европейско ниво. 

За повече инфо обадете ми се на: 0893856283
    • От Supadeburta
      За момента разполагаме със себе си, тоест - китарист и басист. Идеята е групата да прави авторска музика. Нещата, които слушаме, варират от Queensryche, Memento Mori, през Pain of Salvation и Alice in Chains, та до Mother’s Cake и Riverside, да речем (тези всичките са само за груб пример, иначе няма да ни стигне мястото тук да изброим всичко).

Каква музика ще се свири, ще зависи изцяло от всички хора в групата. Основата ще е рок и метъл, допадат ни мрачни и мелодични неща. Целта е песните да са по-опростени и удобни според уменията на всеки един, за да могат да се свирят с лекота, кеф и увереност и на живо.

Готови песни няма, защото предпочитаме такива да се създават от всички заедно и те да допадат на всеки от музикантите. Не ни харесва и идеята да се “измъчват” музиканти с чужди, изцяло завършени песни, без свобода за промяна и личен принос. Искаме група, а не едноличен проект. Разбира се, имаме възможност за запис в домашни условия с цел размяна на груби идеи, когато се налага.

И, въпреки че човек се учи докато е жив, държим да подчертаем, че ни трябват барабанист и вокал, които сравнително добре владеят занаята си, за да не си губим времето взаимно. Накратко, за жалост, няма да ни устройват начинаещи музиканти.

За информация, преди (заедно или поотделно) сме свирили в групите Rosebourg, Formless Reality, Arcadia, Korozy.
      Който има интерес и/или въпроси, пишете ни във Фейсбук:

https://www.facebook.com/cdartwork
      https://www.facebook.com/svetmg

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.