Към съдържанието

Снимка

Правя безплатно демо записи на варненски рок групи

• Please log in to reply
6 отговора на тази тема

#1 solist

solist

Навъртащ се

• Members
  • PipPip
  • 99 Мнения:
  • Инструмент:пеене, бас, ритъм к.

Публикувано 03 юни 2017 - 17:34

Ако се нуждаете от една -две песни за демо, качени на CD - предлагам услугите си безплатно. Няма никакво значение от стила в който свирите и пеете. Само да имате необходимото количество микрофони за барабаните, пред усилвателите за китари и т.н. а и и централен миксер (смесител). Ще ви запиша на място, където репетирате - за целта ще нося порта-студиото си (Fostex). А записания материал ще обработвам допълнително в къщи на компютъра си.

Този пост е редактиран от solist: 03 юни 2017 - 17:35

#2 solist

solist

Навъртащ се

• Members
  • PipPip
  • 99 Мнения:

Публикувано 03 юни 2017 - 18:06

Ето линк към песни изцяло записани, обработени и изпяти от мен:

https://app.box.com/...ju0i6rkl192nqqs

#3 solist

solist

Навъртащ се

• Members
  • PipPip
  • 99 Мнения:

Публикувано 03 юни 2017 - 20:18

Търся контакт с брилянтния солар Монката от Аспарухово и басиста Вальо Кондов

#4 exlucifer

exlucifer

Навъртащ се

• Members
  • PipPip
  • 68 Мнения:
  • Инструмент:бас китара

Публикувано 27 юни 2017 - 19:39

Ей човече ти разбираш от музика,но годините не прощават.Монката живее в село Брестак и родния му син казва че вече е алкохолик.За Вальо не знам трябва да е 60-62 годишен ако е жив и едва ли се занимава вече.Извини ме че ти пиша но бях приятно изненадан да прочета тези имена от своята младост.

#5 solist

solist

Навъртащ се

• Members
  • PipPip
  • 99 Мнения:

Публикувано 29 юни 2017 - 01:12

Благодаря ти за отговора, exlucifer! Работил съм и с двамата по ресторанти. Монката е наистина един невероятен талант. Доста западни виртуози биха останали учудени, ако можеха да чуят какво изкарваше той от китарата си. Любопитна подробност е - че той позваше руски строй :) И за възрастта, която не прощава си обективно прав. Преди години бях прекратил "връзката" си с музиката, но сега реших да започна отначало - доколкото е възможно. Аргумента ми пред  собственото ми неверие се гради на мисълта, че възрастта не е оправдание, за да приключим с живота, по специално  с живота си на музиканти. Това е някакво усещане, най-често наричано вдъхновение. Понякога човек силно пожелава нещо - а в случая с музиката - дори и да не успее, поне може да й се наслади още известно време.

#6 MastikaMastika

MastikaMastika

Навъртащ се

• Members
  • PipPip
  • 83 Мнения:

Публикувано 09 ноември 2017 - 21:04

Привет. Само на рок банди ли? Понеже заглавието е за рок, а в текста споменавате, че стилът няма значение? Наистина е много благородно предложение.

#7 solist

solist

Навъртащ се

• Members
  • PipPip
  • 99 Мнения:

Публикувано 09 ноември 2017 - 21:15

Благодаря, че забелязахте този пост - и коментирахте. Но тогава, когато го писах имах свободно време. Сега участвам в една рок-група, а искам и да сформирам и друга - това вече стана обичайна практика между музикантите. И за съжаление нямам свободно време.  Така че - този етап със записите приключи.  Желая Ви здраве и успехи!

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни