Jump to content
Българският форум за музиканти

ivodwvio

Китарист от софия търси група.

Recommended Posts

Здравейте, аз съм китарист на 29 от софия и си търся група. Обичам да слушам Хендрикс, Зепелин, Сабатх, но разбирасе не само тях. Имам няколко записани парчета от преди 3 години в саунд клауд: https://soundcloud.com/ivailo-hendrix, записите са на обикновен микрофон на компютъра, първо записвам ритъм после соло върху стария запис, много постно но просто да се има идея за подхода ми с китарата, записите са на пълно рандом основа, на момента измислям ритъм и после върху него на момента измислям соло, без допълнителна репетиция или замисъл. Свирил съм в две групи до сега. Имам китара от както завърших даскало (18 годишен),

майл: ivodwvio@mail.bg

skayp: prqsnasalata

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иво,ако се интересуваш от работа в чужбина,звънни на 0888913746 Иван.

Поздрави.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет :) Аз съм китарист малко над 30, останал без активна група поради различни причини. Свиря от 19 годишен, но не съм Малмстийн или Сатриани :) Лично аз слушам Judas Priest, Rob, Bruce, но обичам да свиря блус, блус-рок, джаз (някакви прости стандарти). Цепелин са ми сред любимите групи, както и Джими - може да се видим и да поговорим за сформиране на рок-хард рок банда, може да почнем с кавъри на Цепелин (ще имаме драма с вокал) и да продължим нататък. Имам свободен барабанист. Пиши тук или на Skype, ако си заинтересован - Skype: victor_banev. Аз се казвам Мариян :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

iwodivo и Bleys двама китаристи ...Предлагам ви вокално-кряскащите си способности + аматьорско тупалупане. Ако искате да се видим на свирки?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз се казвам Мариян тел. 0885597211 китарист.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

• Similar Content

• От greendebility
      Ние сме нова група с 3 члена - вокалистка(16), барабанист(18) и басист(16). Идеята ни е да свирим по-chill неща - реге, кънтри, фънк, рок..За пример давам Red Hot Chilli Peppers, Sublime, Ballyhoo, Xavier Rudd, Mishka, Bob Marley, Owen Campbell и пр.
       Казвам се Елизабет и ако има желаещи да ме добавят в скайп: greendebility или на телефон 084780284...Да вметна че сме отворени и към всичко стига да запазим първоначалната идея на групата.
       Има само 2 условия - да свирите добре и да умеете да се забавлявате!!!

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.