Към съдържанието

Снимка

Китарист от софия търси група.

китарист група

• Please log in to reply
4 отговора на тази тема

#1 ivodwvio

ivodwvio

Ослушващ се

• newbies
  • Pip
  • 2 Мнения:
  • Инструмент:Електрическа китара

Публикувано 02 юни 2017 - 13:40

Здравейте, аз съм китарист на 29 от софия и си търся група. Обичам да слушам Хендрикс, Зепелин, Сабатх, но разбирасе не само тях. Имам няколко записани парчета от преди 3 години в саунд клауд: https://soundcloud.com/ivailo-hendrix, записите са на обикновен микрофон на компютъра, първо записвам ритъм после соло върху стария запис, много постно но просто да се има идея за подхода ми с китарата, записите са на пълно рандом основа, на момента измислям ритъм и после върху него на момента измислям соло, без допълнителна репетиция или замисъл. Свирил съм в две групи до сега. Имам китара от както завърших даскало (18 годишен),

майл: ivodwvio@mail.bg

skayp: prqsnasalata

#2 idon

idon

Ослушващ се

• Members
  • Pip
  • 7 Мнения:
  • Инструмент:BASS

Публикувано 27 ноември 2017 - 10:59

Иво,ако се интересуваш от работа в чужбина,звънни на 0888913746 Иван.
Поздрави.

#3 Bleys

Bleys

Редовно навъртащ се

• Members
  • PipPipPip
  • 103 Мнения:
  • Инструмент:китара, пея

Публикувано 16 декември 2017 - 12:55

Привет :) Аз съм китарист малко над 30, останал без активна група поради различни причини. Свиря от 19 годишен, но не съм Малмстийн или Сатриани :) Лично аз слушам Judas Priest, Rob, Bruce, но обичам да свиря блус, блус-рок, джаз (някакви прости стандарти). Цепелин са ми сред любимите групи, както и Джими - може да се видим и да поговорим за сформиране на рок-хард рок банда, може да почнем с кавъри на Цепелин (ще имаме драма с вокал) и да продължим нататък. Имам свободен барабанист. Пиши тук или на Skype, ако си заинтересован - Skype: victor_banev. Аз се казвам Мариян :)

Playing on a rare vintage Ibanez PF-360 YS, Made in Japan - 1982 - 1 out of 100.

#4 Paldi

Paldi

виртуоззс2ръцеи3крака

• Members
  • PipPipPip
  • 265 Мнения:
  • Инструмент:др'ъво с'жици

Публикувано 31 декември 2017 - 23:26

iwodivo и Bleys двама китаристи ...Предлагам ви вокално-кряскащите си способности + аматьорско тупалупане. Ако искате да се видим на свирки?
кисело зеие с рикия и фръгани чушки на пара

#5 snakes

snakes

Навъртащ се

• Members
  • PipPip
  • 75 Мнения:
  • Инструмент:kitara

Публикувано 28 януари 2018 - 19:38

И аз се казвам Мариян тел. 0885597211 китарист.

Also tagged with one or more of these keywords: китарист група

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни