Jump to content
Българският форум за музиканти

Sign in to follow this  
Ivan Anastasov

Не спирай (най-новата ми песен)

Recommended Posts

Скъпи колеги и приятели, имам удоволствието да ви представя новата си песен - "Не спирай". Нейните теми са вярата, мечтите, волята и желанието да се борим, за да сбъднем най-големите си желания. Лично аз смятам, че е хубаво повечето песни да носят послания и текстове, които да вдъхновяват и да карат хората да се замислят. Това разбира се не означава песента да е скучна или мелодията да е вяла. Поздравявам всички ви с последното ми парче и ви желая много музикални успехи, вдъхновение и късмет в нещата, с които се занимавате !

• Like 1

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

• Similar Content

• By solist
      Предпочитам стари кучета, да сме си на един акъл (дето се казва) но и млади са добре дошли (независимо, че практиката показва, за бариери в това отношение). Моите умения: пеене и ритъм китара. Композирам и пиша и текстове на български. Хубаво би било, желаещите да не са ангажирани в други формации - старомоден съм в това отношение. Раздвояването - да свириш и пееш в 3 или 5 групи-, според мен не носи щастие. Приятелство, постепенност и свирене за кеф. Ей това бих желал.Стилово няма ограничения. Може би - без траш и подобни. Рок. хардрок, прогресив рок, балади и подобни. Мелодична музика- казано с една дума. Зависи от вкусовете на тези, които ще се хванем да музицираме заедно.
    • By vihro
      Софийска поп-рок група търси клавир и бас. Полът на въпросните е без значение, но хора работили с банди, пеещи и сценични, около 30-те, ще са с предимство.
      За контакт само и единствено на посочения телефон: 0988 74 34 64
      Вихрен
    • By MISS_SUNSHINE
      Здравейте, Форумци! Човек и добре да живее, идва момент в който се налага да пусне обява " Търси се барабанист"!

Оказа се, че барабаниста ни заминава в чужбина и се налага спешно да открием нов човек! Имаме планирани концерти за Май месец, което прави издирването още по-належащо!
      Ние сме група BENDIDA, свирим авторска музика в жанр, който определяме като Симфоник Фентъзи метъл! Търсим екстремно свирещ барабанист с опит в по-тежките стилове, владеещ неравноделни ритми, бързи каси и тн... , но на първо място Готин (!!!) Човек (!!!) Отговорен ( !!!) и Сериозен(!!!!!!)
      Накратко за нас, ние сме банда на 10 години, имаме зад гърба си един албум, три сингъла, много участия в концерти и фестивали. Свирим с професионални музиканти, гост музиканти, хор и тн. От бъдещия ни барабанист се изисква да проявява отговорно отношение и да присъства на репетиции (обикновено два пъти седмично) концерти , фестивали и други такива, не на последно място да има Групарски Дух!!!
      PS: Алкохолните, наркотичните и други такива пристрастия, се считат за голям минус!
      Можете да чуете наши записи в официалния канал на Bendida в Youtube  https://www.youtube.com/channel/UCOmYlLLo1_1NnGl8kPbrerg
      Фейсбук групата ни: https://www.facebook.com/BendidaOfficial
      уебсайта ни: https://bendida.net/
      Можете да се свържете с нас като оставите съобщение тук или във фейсбук групата ни, а също така на телефон: 0885 46 24 93 - Кремена Николова!

• By solist
      Търсим басист за съвместно записване на авторска музика по интернет. Никакви ограничения няма нито за възраст нито някакви специални изисвания и подобни.Изключителния фактор, който ни води е удоволствието от правенето на музика. Пари няма в тази работа - всеки музикант е наясно за какво говоря. Сега конкретно за проекта: Например - пращаме  запис на колегата басист - и ако му допада стила и съответното парче - да  си записва партиите върху предоставяния файл но на отделна писта, да се чуват само бас - партиите. После смесването го прави колегата - китарист, който е и композитор и водещ , а и двигателя и сърцето и душата на проекта, освен това бих го определил като великолепен-виртуозен-метъл китарист. Успява да вдъхнови тези, които работят с него - а това е много, много важно - защото не се усеща умората при репетирането на съответните партии. При желание от колеги - Стоян ще ви изпрати завършени, готови записани песни, които е направил до момента с различни вокалисти за да получите точната представа за неговата работа като цяло. Неговия стил бих го определил като вдъхновен от Бляк Сабат. А пък моето пеене е по-лирично, за мен е авантюра метъла- не съм пял никога досега в този стил, ама Стоян ми даде шанс да опитам.
      Нямаме средства за професионално студио, живеем в различни градове и си записваме собствените партии с помощта на компютрите си. Дали колегата бас-китарист ще има собствена техника или някой приятел ще го запише - това е негов избор. За нас е важно да получим записаните партии на баса. Проекта няма някакви фиксирани срокове - записваме без да бързаме и в момент на вдъхновение.
    • By Lucifer
      Здравейте, аз съм фронтменът на новосформираната classic rock – grunge група Fallen и си търсим барабанист. За момента сме в състав аз – китара и вокал и басист-беквокал. Ако ви се свири не само за забавление, но и искате да се развивате, пишете ми!

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.