Към съдържанието

Снимка

Duuude. Бира, хард рок и много енергия.

hard rock metal beer Airbourne AC/DC Rock blues punk Duuuuuuuuuuuuuuuuuddeeee getrekt

• Please log in to reply
6 отговора на тази тема

#1 androbandro

androbandro

Ослушващ се

• Members
  • Pip
  • 9 Мнения:
  • Инструмент:Китара, Вокал, Барабани

Публикувано 19 май 2017 - 10:22

Sup duuuuudes,

Казвам се Андро. На 22 години съм. Пея и свиря на китара. Пуша и пия бира. Работя също. (Т.е. през седмицата след 7 за репетиране).

От известно време не съм свирил в група, но мисля че е време да се започне отново.

Свиря различни стилове музика - от стандартният блус, след това инди, към брит рок, към пънк, към хард рок и метъл. 

Идеята ми е да намеря музиканти които да са широко скроени към стилове, за да може да се намерим някъде из тези жанрове.

Кавъри? - Мдаа, няма да е лошо защото пробвайки различни стилове може пък и някаква комбинация да се направи. Авторска? - Имам, бая музика, но няма да я слагам на преден план за да може да видим какво ще стане първоначално.

Като за начало мисля един кавър на Airbourne да направим. Защо Airbourne? - Такава енергия в песните има че може да поизмете чалгата от София. Просто няма как човек да не се кефи на това - ,

Попринцип пея чисто и с по нисък тембър, но бих направил нужното да вкарам малко гръм и крясък в гласа.

Трябват ми duudes с които да може да избухваме на сцена в близко бъдеще. Ама лудо сценично присъствие. В смисъл толкова лудо че направо.. duuuuude....  трябва ми барабанист/ka, китарист/ka - ритъм/соло, и басист/ka. На възраст над 20 под 30. Да пеят за бек вокали понякога е бонус. И да пием бира.

Ето и някакви неща които съм правил отдавна в къщи за кеф.  Listen on Soundcloud.com чуйте ги. Но все пак започвам нещо по ново.

Още един поздрав - 

Пишете ми duuuuudes, back in the fucking gameee!

Този пост е редактиран от androbandro: 19 май 2017 - 10:23

#2 DJent Mikey

DJent Mikey

Ослушващ се

• newbies
  • Pip
  • 7 Мнения:
  • Инструмент:китара

Публикувано 25 май 2017 - 14:04

Прощавай, но не разбрах от кой град си?

#3 androbandro

androbandro

Ослушващ се

• Members
  • Pip
  • 9 Мнения:

Публикувано 29 май 2017 - 07:52

София!!!

#4 androbandro

androbandro

Ослушващ се

• Members
  • Pip
  • 9 Мнения:

Публикувано 05 юли 2017 - 09:08

Up. Dude.

#5 fastanimals

fastanimals

Ослушващ се

• newbies
  • Pip
  • 4 Мнения:
  • Инструмент:вокал, китара

Публикувано 07 юли 2017 - 10:54

Здрасти,

Ние си търсим барабанист за инди/блус рок (от рода на Arctic Monkeys, Queens of the Stone Age, The Strokes, etc.).

Виждам, че на профила ти освен китара и вокал пише, че свириш и на барабани.

Двама сме, аз съм вокал и китара (на 24), колегата е басист. Почти и само над авторска музика работим, имаме 5-6 готови песни без барабани.

Ако те интересува, дай ми някакъв контакт. Бек вокали и втора китара също ще ни трябват, така че мисля, че може да си паснем.

#6 androbandro

androbandro

Ослушващ се

• Members
  • Pip
  • 9 Мнения:

Публикувано 07 юли 2017 - 18:00

​Имате ли нещо записано?

#7 vendeta75

vendeta75

Ослушващ се

• newbies
  • Pip
  • 3 Мнения:
  • Инструмент:Китара

Публикувано 07 юли 2017 - 23:45

Звънни ми да се разберем нещо, харесва ми идеята ти :) 0896148999 
Китарист - Ритъм/Соло

Also tagged with one or more of these keywords: hard rock, metal, beer, Airbourne, AC/DC, Rock, blues, punk, Duuuuuuuuuuuuuuuuuddeeee, getrekt

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни