Към съдържанието

Снимка

Търсят се рок групи за участие в голям проект - концерт

уникално събитие

• Please log in to reply
57 отговора на тази тема

#16 vihro

vihro

Тежко пристрастен

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1938 Мнения:

Публикувано 21 юни 2017 - 09:13

Такива неща, в България, трябва да се правят с ПРО музиканти - нищо лично към никой. А такива тук едва ли ще намерите или поне не влизат отдавна в този форум. Успех!

#17 PromoBG

PromoBG

Ослушващ се

• newbies
  • Pip
  • 11 Мнения:
  • Инструмент:trompet

Публикувано 22 юни 2017 - 00:31

Афиша ... вече го имаме, а това са над 20 много известни Български групи + 5 руски +1 гръцка + Джо Лин Търнър  + Еридан + над 70 Български рок групи не толкова известни поради причината , че големите риби не ги допускат до пазара . Ще бъде много приятна изненада ... следващата седмица като тръгне рекламната кампания по радиа телевизии и интернет медии!

п.пс  До човека който ни критикува 
evernas
, че не пускаме Български парчета.... а жалост няма такива парчета които да докарат толкова много публика на стадиона колкото кавърите които ще се свирят сега ! Освен това тук не е кой какво иска, а какво иска самият продуцент който финансира целия проект от джоба си предварително и не разчита на спонсори ! Досега само ще ви кажа, че сумата дадена по проекта  надминава 7 цифри ! Когато някой друг от вас извади от джоба си такава сума с огромен риск да я загуби тогава може да ревете защо не се акцентира на Българските парчета ! Алчността на Българина е пословична специално за хоноратите ... не може известен Български музикант  да ми каже право в очите , че ще участва на концерта ... но не свирел кавъри, а само авторка музика и ако ще участва ще се яви на сцената като ... статист само с присствието си и за това да иска 12 000 лева хонорар ! Смешно ми е !  Хора слезте малко на земята  ... Изключително много се радваме на присъствието в списъка на руските групи които са супер - мега професионалисти и са скромни  ...... https://www.youtube....h?v=tJb1G0RbZzo     само чуйте как свирят и сумата която желаят по договор е в пъти по малка от някой аматьори които се правят на нещо си....   Много , много истини мога да кажа на хейтърите, но засга ще си замълча  ... след концерта ще се види кой, къде, как и защо , а за следващата 2018 година ....ще има още по голяма изненада за всички фенове на рок музиката и дори стадион Уембли  ще е малък да побере желаещите да посетят събитието ! Само искам още нещо да ви кажа... концерта, който сега организираме няма да е само концерт, а цял спектакъл с балети с танцьори с режисура все едно се намирате на Бродуей ... само който не го е посетил няма да усети тръпката и купона който ще се заформи !

#18 Лими

Лими

Heavy безПристрастен

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2134 Мнения:
  • Инструмент:Акуст. и ел китари, вокал

Публикувано 22 юни 2017 - 09:28

Темата се разви много интересно и стана доста подходяща за раздел "Музикален бизнес". Много радостно и похвално е, че у нас все по-често се появяват "продуценти", които инвестират честно спечелените си пари в масово, публично изкуство. И аз се старая да правя така, вервайте ми! :secret:

:excl: П.С. Горепосоченият линк към руските групи е сгрешен. Бих желал да чуя руските групи. :yes:

Този пост е редактиран от Лими: 22 юни 2017 - 09:43

Няма по-красива музика от изсвирената и изпята с талантлива човешка ръка и уста, с минимум компютърни подправки(преебавки)
Мои Видео уроци с Ак. китара , Yakety Axe My FusionRock Есенна импресия

#19 TONY

TONY

Metal Messiah

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 8497 Мнения:
  • Инструмент:китара, бас

Публикувано 22 юни 2017 - 09:43

Ain't no business like show business.

В България - хептен.

Първият път, когато се "фраснах' по челото, беше за концерта на Ливинг калър.

Групата свири редовно пред 10 000 души.

В България - пред 100. Аз бях с покана за двама. Предполагам, че и имало от 100-те поне 50 с покани.

И това в зала Христо Ботев....За мен беше кеф, бях се инсталирал пред Върнън Рийд и гледах като омагьосан.

За мен е един от най добрите китаристи в света, бандата е невероятно. Предполагам българските фенове са расисти

и не слушат карибски негърски метъл, с примеси на фънк, реге и джаз.

Втората необясномост - пропаднал концерт на Айрн Мейдън заради ниски продажби. Несъстоялият се на Хиподрума в Банкя.

Снощи пък, една  нова френска банда, коята прави невероятно шоу и свири супер яко, свири пред малко публика.

А както каза барабаниста на моята група, Дог енд стайл са банда, която заслужава да свири на стадион и вероятно ще го постигне.

Просто бъгарина няма интерес да чуе и види нещо ново и супер заслуваващо да се види.

Така, че е трудно да се предвиди, едно такова начинание ще има ли успех.

Оттук и известната предпазливост, която забелязвам.

Продуцента си е направил сметката, как ще излезне на края, никой не може да каже.

Аз поне на врачки не вярвам.

От друга страна българската публика е лесно ( стадно) манипулируема.

Казваш й - Дийп Пърпъл ще свирят за последно и концерта е разподаден.

И така няколко пъти.  Скорпиънс ги чакам за 4 - ти път да се прощаваме.

Този пост е редактиран от TONY: 22 юни 2017 - 09:50

Човек не открива музиката, а открива себе си в музиката. А.Вайсенберг
РОДЕНИЯТ ДА ПЪЛЗИ, НЯМА КАК ДА ПОЛЕТИ!!!
IRON MAIDEN ,METALLICA,Judas Priest, Manowar, Deep purple,Mercyfull Fate,King Diamond, Whitesnake,Tarja, Kamelot, Angra ,Slayer,Satch,YJM,Tony MacAlpine,GaryMoore,Thin Lizzy,Ac/Dc,Rainbow, Cacophony,EVH,Aerosmith,Extreme,Scorpions,SymphonyX,Annihilator
Stop stealing and committing fraud, the Government hates competition.

#20 Dirk

Dirk

Редовно навъртащ се

• Members
  • PipPipPip
  • 356 Мнения:
  • Инструмент:Китара

Публикувано 22 юни 2017 - 10:53

Чета тази тема и това начинание не ме грабна,като зрител :( Ако изпусна "нещото" което никога не е правено в България ще е заради представянето му тук.Успехи!

#21 PromoBG

PromoBG

Ослушващ се

• newbies
  • Pip
  • 11 Мнения:

Публикувано 22 юни 2017 - 13:48

Понеже се цензурират линковете тук намери в Ютуб PUSHKING COMMUNITY - Light a candle in a prayer и Chris Slade & Easy Dizzy - Thunderstruck

#22 musicman

musicman

мракобесник

• Admin
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 6781 Мнения:
  • Инструмент:Китара

Публикувано 22 юни 2017 - 14:38

^ Приказваш пълни глупости. Никой не ти е цензурирал линка, такъв си си сложил. Научи се първо как се споделя линк и после обвинявай.

People who complain about problems don't change the world. People who fix problems do!

#23 rockfire

rockfire

Неспасяем

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3131 Мнения:
  • Инструмент:Guitar

Публикувано 23 юни 2017 - 08:21

Пичове  ... ,това трябва да се гледа  ...  :godbless:

:drummer:  :singer:  :virtuoz:  :drummer:  :singer:  :virtuoz:

#24 mitrack

mitrack

Ослушващ се

• newbies
  • Pip
  • 12 Мнения:

Публикувано 23 юни 2017 - 20:21

Ще! Но нека първо да го направят и като наближи датата ще видим.

#25 PromoBG

PromoBG

Ослушващ се

• newbies
  • Pip
  • 11 Мнения:

Публикувано 05 юли 2017 - 12:18

ПРЕСКОНФЕРЕНЦИЯ НА ROCKIN BULGARIA

#26 panko

panko

Навъртащ се

• Members
  • PipPip
  • 93 Мнения:
  • Инструмент:китарка

Публикувано 07 юли 2017 - 16:04

Скучния "бг" рок и изкарването на бг "звезди" с отосително приятни песни. За цена 50-150лв.  Как ще се получи?

Да гледам "надарения вокал" С. Витков или хедлайнерите Ахат с един единствен албум за 30г. с единствената си черна овца, която ни омръзна още преди да бутнат берлинската стена :-)

За рок се искат нещо повече от роднински връзки по серебрена линия :-))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Нашите музиканти трябва да свирят безплатно, ако наистина концерта е с цел да се подкрепи една благородна идея.

Тогава стадиона може и да не събере всички, които биха подкрепили това начинание, понеже вече хората ще имат пример, който да ги вдъхнови. Иначе ще е поредната ........................ия.

Аз лично се надявам да се получи магията.

Успех

п.п.

В такова събитие 95% от музикантите няма да са в основния микс :-)

Открийте 100 разлики :-)

между това

и това

#27 mitrack

mitrack

Ослушващ се

• newbies
  • Pip
  • 12 Мнения:

Публикувано 07 юли 2017 - 18:10

https://www.werock.b...levski?id=39918

Всъщност много сексуално освободени са организаторите, което не Уошо в нЕкои моменти ...

#28 rockfire

rockfire

Неспасяем

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3131 Мнения:

Публикувано 26 юли 2017 - 21:37

Развръзка  или  ново предизвикателство?

-------------------

https://www.werock.b...lgaria?id=40087

#29 PromoBG

PromoBG

Ослушващ се

• newbies
  • Pip
  • 11 Мнения:

Публикувано 27 юли 2017 - 14:39

Май е ново предизвикателство :-)  Интервю за истината покрай концерта и алчността

#30 rockfire

rockfire

Неспасяем

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 3131 Мнения:

Публикувано 28 юли 2017 - 09:21

:crying: ...

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни