Към съдържанието

Снимка

Doom Rock Vratsa

• Please log in to reply
Няма други мнения в тази тема

#1 Slacoth

Slacoth

Неспасяем

• Members
  • PipPipPipPipPipPip
  • 2421 Мнения:
  • Инструмент:Китара

Публикувано 18 май 2017 - 09:23

Здравейте,

С двама приятели възродихме наш авторски проект прекъснат за 11 години.

От краткото време през което съществувахме, като група през 2006 година имаме десетина песни, от които 7-8 са завършени.Имаме си всичко - име, концепция, текстове, рифове, аранжимент...

Ние сме китара, бас и барабани.

Групата е позиционирана в този перспективен мегаполис наречен Враца и няма възможност да се премести, но за сметка на това разполагаме с много малко свободно време.

Стилово нещата се развиват към doom rock, stoner metal, но като цяло се стремим да опростяваме композициите, вместо да ги усложняваме.Като цяло се радваме на мрачно, меланхолично и атмосферно звучене.

Средното темпо е преобладаващо в песните ни.

Искаме да развием идеите си с аналогов клавишен инструмент вместо с втора китара, което смятаме ще предаде допълнителен ретро оттенък към атмосферата на нашите песни.

Затова търсим съмишленик, който да поеме клавишните партии.

Ако не сте някакъв виртуоз още по-добре.Познанието на минорните гами е предимство.

Пол и възраст нямат значение, стига да са определени.

Свързахме се и с вокалист, който се справя доста добре, но някак си не дава индикации, че се забавлява и не съм сигурен доколко би се захванал сериозно с подобна музика.Когато го видя ще го питам...

В тази връзка, ако можете да пеете вярно, имате леко дрезгав глас и смятате че можете да победите сценичната треска ще се радваме да се свържете с нас.

Ако сте тенор, който обича да пищи, моля пропуснете тази обява.

Пол и възраст нямат значение, стига да са определени.

При интерес пишете един имейл на: valsidalf@abv.bg

Като си чета коментарите се изумявам колко глупости съм изпонаписал и с колко хора съм се дрънкал ...

SIGNATURE_zps9aa5fefa.jpg

0 потребител(и) четат тази тема

0 потребители, 0 гости, 0 анонимни