Jump to content
Българският форум за музиканти

Не мислите ли,че ни подценяват ?


Recommended Posts

Много пъти сум попадал в ситуации,в които до мен са достигали подмятания от сорта "абе вие само блъскате,това всеки го може" и невероятно много ме изнервя този факт,че повечето(не всички)хора,едва ли не,не ни смятат за живи......

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подценяват ни щото не знаят на нас к'во ни е :) ,ама що не доидат да тропнат некой етюд в някое бързо темпо и после ще си говорим -въпреки че бързината въобще не е чак толкова важна ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на мен това ми е любимото-да ги водя при сета,да им покажа 4/4 и да им гледам сеира като им се разбърка мозъчето :twisted:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Барабаните са сърцето на музиката .... аз уважавам барабанистите .... дори си спомням в едни уроци на Скот Хендерсон той споменаваше че C. Corea свирел доста добре на барабани.Та според Corea един добър музикант трябва да може да свири на барабани.Е поне така добре да усеща ритъма (пулсацията) поне :)Аз дори си споням един български барабанист (Димитър ама не сещам фамилията), който водеше уроци в НБУ.Та той гледаше нотите и си тананикаше супер вярно тва което е написано а дори и даваше съвети за развитието на хармонията и мелодията , когато се импровизираше.Така че дали си барабанист , пианист или гайдар ...... няма значение ако си музикален и кадърен стига, не е важно на какво свириш

Редактирано от DeathZone
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напротив, аз лично барабанистите мноу ги уважавам, просто добър барабанист трудно се намира, а това е нещо незаменимо... Уф, репетиция с лош барабанист, само като се сетя и ми се обръщат червата, мааму... :killyou:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

има нещо верно))))ама и басиста е доста важензаедно с барабаниста

... бе то попринцип няма маловажен ... но във всеки микс най-изнесени са барабани и вокал(ако има).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.